FF Studenti, Aktuálně, Zaměstnanci, Konference a přednášky, Absolventi 26. 1. 2024

Katedra pomocných věd historických a archivnictví zveřejnila jeden ze svých krátkých filmů

Dne 22. ledna 2024 se v prostorách velkého sálu kina Bio Central v Hradci Králové uskutečnila významná premiéra. Bylo prezentováno několik krátkých filmů, jež jsou výsledkem intenzivní spolupráce Katedry pomocných věd historických a archivnictví a jejích studentů během roku 2023.

Tato audiovizuální díla, vznikající na pomezí vědeckého bádání a umělecké tvorby, otevírají nové perspektivy v oblasti historických věd a archivnictví. Filmy jsou nejenom svědectvím akademického zápalu a odborných dovedností studentů, ale také představují inovativní přístup k prezentaci historických témat široké veřejnosti.

S potěšením oznamujeme, že jedno z prvních videí z této série je nyní přístupné online na platformě YouTube, což poskytuje široké akademické komunitě i veřejnosti jedinečnou příležitost k nahlédnutí do těchto unikátních projektů.

Video můžete najít na tomto odkaze.

Nabídka sekce: Katedra pomocných věd historických a archivnictví