PřF Studenti, Aktuálně 31. 10. 2023

Podání studentských žádostí elektronicky prostřednictvím IS STAG od října 2023

Vážení studenti,

upozorňujeme Vás, že od  října 2023 je možné podávat některé žádosti ve věcech studia i elektronicky - prostřednictvím systému IS/STAG.

K podání žádosti slouží položka v menu „Studentské žádosti“ v záložce „Moje Studium“ na Portálu IS STAG.

S ohledem na požadavky postupné digitalizace oběhu dokumentů budeme na Studijním oddělení PřF tento způsob podávání žádostí preferovat.

V elektronické podobě lze podávat všechny žádosti ve věcech organizace studia, kromě oznámení o zanechání studia (jednotlivé žádosti naleznete v nabídce menu „Studentské žádosti“).

ŹÁDOSTI, KTERÝMI SE ZAHAJUJE SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ (+ oznámení o zanechání studia), JE NADÁLE NUTNO PODÁVAT POUZE V LISTINNÉ PODOBĚ na SO PřF, elektronické podávání se jich tedy NETÝKÁ!!

Jedná se konkrétně o tyto typy žádostí:

• Uznání zkoušek a jiných studijních povinností
  • Přerušení studia
  • Přiznání stipendia
  • Oznámení o zanechání studia

(podrobné informace o náležitostech příslušné žádosti naleznete na webu PřF v Často kladených dotazech (FAQ).

Podrobný návod, jak při elektronickém podání žádosti postupovat, naleznete zde.

Děkujeme,

SO PřF