PdF Zaměstnanci, Věda a výzkum 16. 5. 2022

Pozvánky na konference KSV PdF UP

Katedra společenských věd Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci pořádá v září 2022 hned 2 mezinárodní vědecké konference.

1. Mezinárodní konference oborové didaktiky společenských věd a dějepisu na téma Občanské vědomí. Konference je určena akademickým pracovníkům humanitního zaměření a vědeckým pracovníkům, jejichž odborné zaměření směřuje do oblasti obecné didaktiky, oborové či předmětové didaktiky společenských věd a dějepisu.

Termín konání: 13. září 2022, zaslání přihlášky do 19. srpna 2022
    Bližší informace a přihláška v přílohách.

2. XI. ročník Mezinárodní vědecké konference studentů doktorských studijních programů v oblasti společenských věd na téma Výzkumná paradigmata ve společenských vědách. Vítány jsou příspěvky k dané problematice z oblasti: politologie, ekonomie, filozofie, etiky, religionistiky, historie, sociologie, psychologie, didaktiky společenských věd. Konference je určena studentům doktorských studijních programů humanitního zaměření, ale i mladým a začínajícím vědeckým pracovníkům.
    Termín konání: 14. září 2022, zaslání přihlášky do 18. srpna 2022
    Bližší informace na webu ZDE.

Typ Název Datum Velikost

Přihláška na konferenci Občanské vědomí

16. 5. 2022 37,06 kB

Pozvánka na konferenci Oborové didaktiky cz_2022 (1)