Odevzdávání závěrečných prací k lednovým termínům SZZ

Datum: 7. 12. 2020

Vážené studentky, vážení studenti,

ráda bych Vás upozornila na deadline odevzdání závěrečných prací, který je tento pátek 11.12.2020 do půlnoci. Práce se i nadále odevzdávají pouze elektronicky a není potřeba je tisknout ani na obhajobu.

Zde přikládám postup. který naleznete na  stránkách  katedry politologie:

Vypracování práce: Vypracování práce se řídí výnosem děkanky FF UHK č. 17/2018 (písmo, řádkování a další formální náležitosti). Požadovaný rozsah práce je 40-60 stran (při velikosti písma 12 Times New Roman, řádkování 1,5 a šíři okrajů 30-35 mm). Do rozsahu se započítává výhradně samotný text práce od úvodu po závěr, včetně poznámkového aparátu a seznamu literatury. K odkazování na zdroje se řiďte citační normou KPOL.

Odevzdání práce: Hotovou práci nahrajte do systému eVŠKP. Před nahráním do ní vložte zadání práce, vygenerované z tohoto systému. Poté práci vytiskněte ve 2 exemplářích(postačí jedna pevná a jedna kroužková vazba) a odevzdejte na sekterariát KPOL nebo zašlete poštou. Pokyny k podobě přední desky práce jsou uvedeny ve výnosu děkanky FF UHK č. 17/2018.

Závazné termíny k nahrání práce do systému eVŠKP a odevzdání na sekretariát KPOL (vždy do 12:00 v daný den):

Komu je určen

Studentům, kteří jdou k SZZ v lednu 2020.