FF Studenti, Aktuálně, Zahraničí 25. 4. 2022

Unikátní šance! Společný kurz s americkou univerzitou pro ZS 2022/2023

Hlaste se na společný předmět HU FF UHK a Missouri Southern State University v USA nejpozději do 10. 5. 2022 na adresu zdenek.beran@uhk.cz

Pro naše studenty se aktuálně otevírá mimořádná šance, umožňující podniknout zase další krůček do "velkého světa"!
V zimním semestru 2022/2023 organizuje náš ústav ve spolupráci s partnerskou univerzitou Missouri Southern State University v USA společnou výuku mezinárodní skupiny, kterou budou s využitím online technologií zajišťovat Zdeněk Beran a dr. Rebecca Shriver.
Součástí kurzu budou společné exkurze, diskuse s americkými studenty, práce na projektech, společenské akce a pro vybrané studenty také možnost výjezdu se stipendijní podporou v týdnu od 10. do 16. října 2022 na MSSU v Joplin v USA.
Neváhejte a hlaste se do kurzu nejpozději do 10. 5. 2022 na adresu zdenek.beran@uhk.cz - počet míst je omezen a výběr formou pohovoru proběhne v nadcházejících týdnech!