FF Studenti, Věda a výzkum, Aktuálně, Zahraničí 8. 5. 2023

Možnost unikátní dvouměsíční zahraniční stáže od nového akademického roku!

Nová vynikající příležitost pro naše studenty Prezentace historického a kulturního dědictví!

"Vekom staré, duchom mladé, plné skvostov a stále iné."
Od příštího akademického roku mohou studenti programu Prezentace historického a kulturního dědictví využít možnost konat zahraniční dvouměsíční stáž v jednom z nejstarších a největších slovenských muzeí - Východoslovenském muzeu v Košicích. Tato instituce spravuje více než 500 000 sbírkových předmětů včetně evropsky unikátního zlatého pokladu (2920 zlatých mincí).  Vedení muzea razí trend vtáhnout návštěvníky přímo do příběhu a harmonicky skloubit výjimečné sbírky s moderním zážitkem. Naše studenty tu čeká velmi přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruované hlavní budově s vynikajícím technickým zázemím!