FF Aktuálně, Konference a přednášky 8. 9. 2023

Prezentace výsledků mezinárodního projektu Enhancing Quality Teaching

Prezentace výsledků mezinárodního projektu Enhancing Quality Teaching of Humanities and Social Sciences in Higher Education for 21+

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolujeme si Vás pozvat na prezentaci výsledků mezinárodního projektu Enhancing Quality Teaching of Humanities and Social Sciences in Higher Education for 21+. Projekt je zaměřen na získání a prohloubení dovedností pro využití moderních didaktických metod a principů ve výuce humanitních a společenských věd na vysokých školách ve třech zemích – České republice(Univerzita Hradec Králové), Slovensku (Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre) a Polsku (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Náš královehradecký výzkumný tým se za tímto účelem vypraví ještě před začátkem semestru do Nitry, o čemž budeme průběžně také informovat.
Hlavním cílem projektu je zkvalitnění výuky humanitních studijních programů na vysokých školách v souladu s nároky současné společnosti. Všechny výsledky projektu budou volně dostupné po ukončení projektu koncem roku 2024 na našem webu.
Částečné výsledky včetně metodiky budou představeny ve dnech 12. 9. (úterý) od 13.00 do 14.30 a 13. 9. (středa), od 13.00 do 14.30 v Nitře, a to i prostřednictvím video-konferenčního systému Meet.
Pro bližší info prosím věnujte pozornost oficiální pozvánce.