FF Studenti, Aktuálně, Absolventi 7. 11. 2023

Městské muzeum v Jaroměři, příspěvková organizace Města Jaroměře vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici průvodce, koordinátor návštěvnického provozu (ž./m.)

Místo výkonu práce: Městské muzeum v Jaroměři, Husova 295, 551 01 Jaroměř

(případně sezonně ve Stálé historické expozici v Josefově)

Předpokládaný nástup do zaměstnání: 2. ledna 2024, případně dle dohody

Doba trvání zaměstnání:

• Smlouva na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Pracovní poměr na plný úvazek, 40 hodin týdně

(zkrácený úvazek po dohodě, např. pro studující v kombinovaném studijním programu)

Pracovní doba a platové zařazení:

• Standardní pracovní doba po-pá, možnost částečné oboustranné flexibility (např. při nutnosti zajištění podvečerních nebo víkendových akcí)
  • Platová třída č. 8 (rozpětí od 20130 do 29520 Kč), platový stupeň určuje délka započitatelné praxe

Platové zařazení v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů a podle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů

• Po zkušební době možnost osobního ohodnocení

Hlavní náplň práce:

Zajištění návštěvnického provozu (služba na pokladně, objednávání skupin, evidence zboží a tržeb, koordinace brigádníků); podíl na údržbě objektu muzea (kromě pravidelného úklidu interiéru); podíl na fyzické přípravě výstav a na péči o sbírkový fond, včetně fyzické manipulace s těžšími předměty (např. knihy v krabicích od banánů, vitríny, sokly, stěhování rozměrných sbírkových předmětů z/do depozitáře apod.)

Pozice není vhodná pro osoby s omezenou schopností pohybu

Požadujeme:

• Minimálně středoškolské vzdělání, případně vhodné pro absolventa VŠ „muzeologického“ oboru jako vstupní pozice
  • Schopnost pracovat v týmu na veškerých aktivitách a projektech muzea, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, iniciativa, zodpovědnost, schopnost pracovat s veřejností (mluvený projev, vstřícnost, péče o zevnějšek)
  • Znalost práce s PC (Word, Excel, elektronická evidence sbírek) a aktivní využívání internetu
  • Bezúhonnost – čestné prohlášení o bezúhonnosti spolu s přihláškou do VŘ, formou výpisu z rejstříku trestů před podpisem smlouvy

Výhodou:

• Praxe v oboru vč. ověřitelné reference, u absolventů doporučení např. vedoucího diplomové práce nebo vedoucího praxe
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Aktivní znalost světového jazyka (němčina, angličtina)

Nabízíme:

• Dovolená 5 týdnů v kalendářním roce
  • 3 dny zdravotního volna / sick days/
  • Stravenkový paušál

Detaily výběrového řízení

Strukturovaný životopis o konkrétní ověřitelné dosavadní praxi vč. případných referencí, motivační dopis (max. dvě NS), kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a podepsaný souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení zašlete nejpozději do 5. 12. 2023 na email: havelka@muzeumjaromer.cz, s předmětem emailu „Průvodce – koordinátor návštěvnického provozu“.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Rudolf Havelka, Ph.D., ředitel muzea, tel. 776 105 252

Vybraní uchazeči a uchazečky budou vyzváni k ústnímu pohovoru, který proběhne 12. 12. 2023 v Městském muzeu v Jaroměři. Přesný čas pohovoru bude upřesněn.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu či neobsadit pozici žádným z uchazečů bez udání důvodů.

Typ Název Datum Velikost

VŘ_Muzeum_Jaroměř_Průvodce