FF Aktuálně, Studenti, Věda a výzkum 25. 4. 2024

Město Sezimovo Ústí vyhlašuje soutěž o Cenu Edvarda Beneše

Vážení studenti, vážené studentky,
rádi bychom Vám představili 29. ročník soutěže o "Cenu Edvarda Beneše", kterou vyhlašuje město Sezimovo Ústí!
Tato prestižní soutěž je určena pro vás, mladé historiky a sociology, kteří máte zpracované zajímavé téma z oboru Historie 20. století nebo oboru Sociologie. A co může být lepšího než možnost prezentovat svou práci? No přece možnost vyhrát finanční odměnu!
Jak se přihlásit do soutěže? Stačí mít zpracovanou bakalářskou či diplomovou práci, doporučení od vedoucího práce a jednoduchou přihlášku s vašimi kontaktními údaji. Přihlásit se můžete elektronicky na webových stránkách www.sezimovo-usti.cz (sekce Cena E. Beneše) nebo poslat přihlášku společně se soutěžní prací.
Nezapomeňte doručit práci v tištěné podobě (stačí v kroužkové vazbě) a elektronickou verzi ve formátu PDF na adresu Městského úřadu Sezimovo Ústí do 10. července 2024. Adresa pro doručení: Dr. E. Beneše 21, 391 01 Sezimovo Ústí.
Výsledky odborného hodnocení budou oznámeny během září. A ti nejlepší z vás budou pozváni na slavnostní předání cen!
Ceny Edvarda Beneše jsou již dlouhá léta symbolem významné soutěže pro mladé historiky a sociology. Soutěž získává pozornost tiskových médií a na slavnostním předávání cen se pravidelně účastní významní představitelé politického i kulturního života.