FF Studenti, Zahraničí 18. 3. 2024

Workshop na University of Burgundy (Francie) pro studenty archeologie!

Všichni studenti archeologie mají možnost přihlásit se na workshop, který pořádá University of Burgundy v Dijonu. Workshop proběhne v termínu 8-22 června 2024 a proběhne v rámci projektu Transdisciplinary Approaches to Archaeological Heritage, řešeného naší univerzitou ve spolupráci s University of Burgundy a University of Zagreb.

Tento workshop představuje unikátní příležitost pro získání nových znalostí a dovedností v oblasti archeologie. Budete mít možnost pracovat s předními odborníky na univerzitě a podílet se na projektech, které překračují hranice tradičních archeologických přístupů.

Vybraní účastníci obdrží finanční podporu na cestu i pobyt.

Zájemci se mohou hlásit na e-mailu richard.ther@uhk.cz

Těšíme se na vaší účast!

Tento workshop je součástí projektu "Transdisciplinary Approaches to Archaeological Heritage" (2022-1-CZ01-KA220-HED-000088039), který byl financován za podpory Evropské komise.