FF Aktuálně 16. 6. 2023

Pozvánka na slavnostní promoce FF UHK a UHK

Datum konání: 29. 6. 2023

Vážené kolegyně, vážení kolegové, s radostí Vás zveme na slavnostní promoce Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové.

Slavnostní promoce absolventek a absolventů bakalářských, navazujících magisterských a doktorských studijních oborů/programů se budou konat ve čtvrtek 29. června 2023aule Objektu společné výuky Univerzity Hradec Králové (Hradecká ul. 1227).

9:00 hod.
Promoce absolventů doktorských studijních programů a navazujících magisterských studijních programů FF UHK

11:00 hod.
Promoce absolventů bakalářských studijních programů FF UHK (mimo programu Sociální práce se specializacemi)