FF Aktuálně 26. 10. 2023

Listopadová výzva: Doplňme PVH na Wikipedii!

Doplňme PVH na Wikipedii! je název výzvy a soutěže nejen pro studenty a studentky archivnictví a pomocných věd historických, která bude trvat od 1. do 30. listopadu 2023. Akci organizuje Hradecká studentská sekce České archivní společnosti, ale zapojit se může úplně kdokoliv, ať už studující, vyučující nebo úplně mimouniverzitní.
Cílem projektu je zakládat a doplňovat hesla týkající se archivnictví a pomocných věd historických tak, aby se z nich bylo možné v ideálním případě i učit. Na konci listopadu tři nejaktivnější editoři/editorky oceníme knižními cenami.

A jak se do soutěže zapojit? Na konci své editace napište do shrnutí editace #PVH2023. Tak se o vašich editacích dozvíme.

Více informací naleznete na webových stránkách výzvy, případně na facebookové události