FF Aktuálně 14. 11. 2023

Jubilejní ročník Setkání národů obohatili studenti z FF

Zahraniční studenti z Filozofické fakulty UHK se stali součástí jubilejního 10. ročníku Setkání národů pořádaném Integračním centrem pro cizince.

Každoroční akce představila mnoho kultur prostřednictvím jídla, hudby, tance a tradic. Setkání národů není pouze příležitost prezentovat různé kultury široké veřejnosti, ale slouží také k posílení mezilidských vztahů. Diskuze, workshopy a vzájemné sdílení zkušeností prohlubuje porozumění mezi různými národy a vede k většímu respektu.

Jako vždy se několik našich studentů, tentokrát z Keni, Mexika a Ghany, aktivně zapojilo představením svých tradic a obohatilo tak mnoho dalších ukázek jednotlivých národních zvyků, které byly na akci zastoupeny.

Jménem nás i studentů děkujeme Integračnímu centru pro cizince v Hradci Králové za organizaci celé akce.