FF Aktuálně 24. 10. 2023

Beseda: Jak na kariéru v institucích EU?

Datum konání: 22. 11. 2023

Přednášející: Ing. Martin Páv

Kdy: 22. 11. 2023, 10:0011:30

Místo konání: učebna B5, Filozofická fakulta Univerzity Hradec Králové, nám. Svobody 331

Přístupné pro širokou veřejnost!

Náplň přednášky:

• informace o stážích a kariéře v institucích EU,
  • výběrová řízení do EU,
  • zkušenosti, tipy.

O Martinu Pávovi:

Martin Páv vystudoval inženýra na Université Libre de Bruxelles. V roce 1991 nastoupil do Evropské komise, kde měl na starosti reformy veřejných financí a bankovního sektoru v Československu v rámci programu Phare.

Mezi jeho náplň práce také patřilo poskytování školení v ústředí Komise v Bruselu a v delegacích EU ve třetích zemích. Poté čtyři roky pracoval v oblasti strategických hodnocení spolupráce EU s partnerskými zeměmi v rámci generálního ředitelství pro mezinárodní spolupráci a rozvoj. V současné době působí jako nezávislý konzultant pro společnosti účastnící se výběrových řízení a realizace projektů na podporu partnerských zemí a financovaných z fondů Evropské komise.