PdF Věda a výzkum, Zaměstnanci, Studenti 25. 9. 2023

Pedagogická konference pro doktorandy na PdF UPOL

Datum konání: 7. 11. 2023 08:00–8. 11. 2023 16:00, Místo: Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, Žižkovo nám. 5, 771 40 Olomouc

Ústav pedagogiky a sociálních studií PdF UP v Olomouci zve na 19. ročník mezinárodní vědecké konference studentů doktorských studijních programů, tentokrát s názvem "Výzvy pedagogického výzkumu v době síťování a nastupující umělé inteligence".

Možnost vystoupit na konferenci s příspěvkem je otevřená všem studentům doktorského studia, kteří ve svých disertačních pracích řeší témata z oblasti pedagogických věd nebo pedagogická témata blízká zaměření konference.

Registrace pro aktivní účastníky je otevřena do 22. října 2023, pro ostatní pak až do 31. října 2023.

Jako každoročně se účastníci mohou těšit na zajímavé plenární přednášky, dva metodologické a jeden didaktický workshop, otevřenou a inspirativní atmosféru.

Účast na konferenci je bezplatná.

Více informací a registrace zde: https://www.pdf.upol.cz/kpg/veda/konference-dsp/

Příspěvky, které budou prezentovány na konferenci a následně úspěšně projdou recenzním řízením, budou publikovány v recenzovaném online sborníku z konference.

Vybrané nejlepší příspěvky budou publikovány v časopisu e-Pedagogium

Typ Název Datum Velikost

Pozvánka na konferenci DSP-PdF UPOL 2023-11-07