25.04.2017

26. koncert ZS1

25. 4. 2017 se na UHK v rámci rektorského dne nejen sportovalo, ale i muzicírovalo.

Hudební katedra PdF pořádala již 26. koncert ZS1. Účinkujícími byly studentky převážně 2. ročníku Učitelství pro 1. stupeň základní školy. Vedle klavírních a houslových čísel si zcela naplněná síň Petra Ebena mohla vyslechnout pěvecký sbor Cambio.

Nácviku skladeb a veřejného provedení se coby začínající sbormistryně ujaly studentky sbormistrovských cvičení z Hudebního modulu. Tradičně celý ročník připravil také několik písní či skladeb hraných kolektivně na zobcovou flétnu. Celý koncert byl koncipován jako hra a zpěv pohádkových bytostí.

moderatorky-koncertu-Karkulka-(Ilona-Zahalkova)-a-Cernokneznik-(Sabina-Spurova) IMG_8878 IMG_8888

Naposledy upraveno: Kučera Vlastislav, 30.6.2017 8:36