PdF Studenti 26. 2. 2023

Studium pro ředitele škol a školských zařízení 2024, informace k výuce, rozvrh hodin

Nabízíme program celoživotního vzdělávání Studium pro ředitele škol a školských zařízení v délce 108 vyučovacích hodin.

Program je akreditovaný v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Rozvrh hodin (aktualizováno 8. 3. 2024)

Okruhy k závěrečné zkoušce, právní předpisy

Pokyny ke zpracování a úpravě závěrečných prací
Pokyny k odborné praxi
Témata prací vypracovávaných v předchozích letech (pro inspiraci).

Přihlášku k závěrečné práci je nutné vyplnit ZDE. Vytištěnou a podepsanou přihlášku zašlete na email: jan.valter@uhk.cz
Termín pro odevzdání závěrečné práce je do 24. 5. 2024 (pro červnové zkoušky).
Digitální exemplář závěrečné práce nahrajete prostřednictvím webového rozhraní eVŠKP (elektronické odevzdávání vysokoškolských kvalifikačních prací), na adrese https://ris.uhk.cz/eVSKP/.
Písemný výtisk závěrečné práce zašlete/odevzdejte na sekretariátu ÚPPSP.

Termín závěrečné zkoušky a obhajoby je 21. 6. 2024 od 13 hodin v místnosti A14.

Před přihlášením na závěrečnou zkoušku a obhajobu musíte uzavřít studium. Vytiskněte si z eCŽV vysvědčení, podepište jej a sken zašlete na Centrum celoživotního vzdělávání - e-mail: lenka.cesakova@uhk.cz. Pokud chcete i rovnou přihlásit, zašlete spolu s vysvědčením i žádost o zapsání na termín. Uzavřít studium a přihlásit se na závěrečnou zkoušku lze nejpozději 14 dní před termínem závěrečné zkoušky.

Dokumenty "studijni-podklady-studium-pro-reditele-2024"