Konference Mateřská škola jako dílna lidskosti aneb předškolní vzdělávání v novém tisíciletí

POKYNY K NÁVŠTĚVÁM V MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH 26.4.

Univerzita Hradec Králové

Pedagogická fakulta

Ústav primární, preprimární a speciální pedagogiky

srdečně zve odborníky na předškolní vzdělávání, zástupce pedagogických fakult, zástupce odborné veřejnosti, učitele, učitelky mateřských škol, absolventy a absolventky a všechny příznivce oboru předškolní pedagogiky na

vědeckou konferenci s mezinárodní účastí

Mateřská škola jako dílna lidskosti

aneb

předškolní vzdělávání v novém tisíciletí

U příležitosti 20. výročí založení oboru Učitelství pro MŠ,

15. výročí navazujícího magisterského studia Předškolní pedagogiky na PdF UHK

a 60. výročí založení Pedagogické fakulty UHK.

Kdy: 25. – 26. 4. 2024

Kde: Univerzita Hradec Králové, AULA budovy A

Hradecká 1227/4, 500 03 Hradec Králové

Pořádáno pod laskavou záštitou děkana PdF UHK prof. PhDr. MgA. Františka Vaníčka, Ph.D.

Cena pro účastníky konference: 1000 Kč*

Přihlášení na konferenci zahrnuje účast na celém programu konference. Poplatek lze hradit z Šablon OP JAK

Pozor! V době konference bude uzavřena křižovatka na ulici Hradecká u budovy A. Na mapě je vyznačena možnost objížďky k budově.

REGISTRUJTE SE ZDE

PROGRAM KONFERENCE

Výstupem z konference je sborník autorů a účastníků konference. Sborník bude vydán v elektronické podobě. Uveřejnění příspěvku ve sborníku je zpoplatněno 300 Kč.

*Od konferenčního poplatku jsou osvobozeni čestní hosté konference, členové čestného předsednictva, vědeckého a organizačního výboru konference,.

Typ Název Datum Velikost

Plakát ke stažení