PdF Studenti 14. 9. 2022

Rozšiřující studium Speciální pedagogiky

Nabízíme program celoživotního vzdělávání Speciální pedagogika v rozsahu 250 vyučovacích hodin, výuka trvá 4 semestry.

• obor Speciální pedagogika
  • obor Speciální pedagogika pro vychovatele, učitele odborného výcviku a praktického vyučování

Program je akreditovaný v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Studium je ukončeno závěrečnou zkouškou, jejíž součástí je obhajoba závěrečné práce a závěrečná zkouška ze speciální pedagogiky a výběrové specializace.

Rozvrhy:

Závěrečná práce:

• Přihlášku k závěrečné práci naleznete ZDE
  • Termín pro odevzdání závěrečné práce je 5. 5. 2024 (pro květnový termín).
  • Digitální exemplář závěrečné práce před odevzdáním v tištěné podobě nahrajete prostřednictvím webového rozhraní eVŠKP (elektronické odevzdávání vysokoškolských kvalifikačních prací), na adrese https://ris.uhk.cz/eVSKP/.
  • Z eVŠKP také "stahujete" a do práce vkládáte Zadání Vaší ZP (viz struktura ZP zde).
  • Po schválení práci vytisknete, svážete, opatříte svým podpisem. Práci odevzdáváte v kroužkové vazbě - pouze 1x vytištěnou (práci lze zaslat či osobně donést) - kontaktní osoba Mgr. Gabriela Daňková, ÚPPSP PdF UHK, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové (= toto je adresa pro zaslání) - Mgr. Daňková sídlí v budově A - ve 3. nadzemním podlaží (tam, kde probíhá výuka) - den a čas osobního převzetí ZP komunikujte dopředu e-mailem gabriela.dankova@uhk.cz.

Závěrečné zkoušky:

• Závěrečné zkoušky se budou konat 22. a 23. 5. 2024 (případně 26. 8. 2024)
  • Přihláška k závěrečné zkoušce
  • Před přihlášením na závěrečnou zkoušku a obhajobu musíte uzavřít studium. Vytiskněte si z eCŽV vysvědčení, podepište jej a odevzdejte ho společně s vytištěnou závěrečnou prací Mgr. Daňkové (poštou či osobně). Pokud chcete i rovnou přihlásit, zašlete spolu s vysvědčením i přihlášku k závěrečné zkoušce.

Okruhy k závěrečné zkoušce: