PdF Studenti, Aktuálně, Zaměstnanci, Akademický senát 26. 2. 2024

Volba kandidáta na funkci děkana/děkanky PdF UHK

Akademický senát Pedagogické fakulty UHK (AS PdF UHK) v souladu s Jednacím řádem AS PdF UHK vyhlásil dne 26. ledna 2024 Volby kandidáta na funkci děkana/děkanky Pedagogické fakulty UHK na funkční období 2024-2028

Podávání přihlášek a návrhů na kandidáta bylo uzavřeno v pondělí 26. února 2024 ve 12:00 hodin. Na podatelnu rektorátu UHK byly v zalepených obálkách doručeny dva návrhy na kandidáty na funkci děkana/děkanky PdF UHK:

1. PhDr. Nella Mlsová, Ph.D.
  2. doc. Mgr. Adrián Agricola, Ph.D.

Podle harmonogramu voleb kandidáta na funkci děkana/děkanky svolává AS PdF UHK k volbě veřejné shromáždění Akademické obce PdF UHK, které se uskuteční dne 13. března 2024 ve 13:00 hodin v AULE budovy A, Hradecká 1227. Po zasedání Akademické obce proběhne zasedání AS PdF UHK spojené s volbou kandidáta na funkci děkana/děkanky PdF UHK.

Zveřejněné dokumenty: PhDr. Nella Mlsová, Ph.D.

Životopis a publikační činnost
Volební program
Teze

Zveřejněné dokumenty: doc. Mgr. Adrián Agricola, Ph.D.

Životopis
Publikační činnost