Chceš se pobavit? Hoď na sebe něco modrého a přijď 13.2.2019 na FIMku
Je to jen na Tobě. Staň se i Ty FIMákem.
Vidím to jasně. Směr FIMka!
Mezinárodní vědecká konference | 5. 2. - 6. 2. 2019

Cena QUADIENT pro nejlepší ajťáky

Deset studentů informatických oborů FIMky bylo oceněno na již tradičním předvánočním setkání s firmou Quadient.

"Cena QUADIENT pro nejlepší ajťáky" se konala ve středu 12. prosince 2018 v sídle firmy. Pozvaní studenti měli za úkol během krátké prezentace představit nejen sebe, ale také svůj nejzajímavější projekt, který souvisel s IT. Hostitele také zajímalo, čím by se chtěli zabývat v budoucnu, co je baví.

Firma pro tyto studenty s vynikajícími studijními výsledky připravila zajímavé odměny i malé pohoštění. Neformální beseda měla příjemnou předvánoční atmosféru a určitě byla přínosem pro obě zúčastněné strany.

Na snímku zleva: Vladimír Maliniak, Jan Meliš, Alexandra Ivakhnova, Anna Borkovcová, Veronika Michelová, Petr Hofman a Jana Hamtilová. Dále byli oceněni Adam Ostruszka, Pavel Bořík a Ondřej Šimeček.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 17.12.2018 7:48