Termín pro hlasování prodloužen do 31.5. !
Přijď si vyzkoušet veslování | 16.–21. 5. 2019 | loděnice u FN HK
Doma to znáš. Vycestuj s FIMkou!
Prázdniny na FIMce odstartují tři konference

Cena QUADIENT pro nejlepší ajťáky

Deset studentů informatických oborů FIMky bylo oceněno na již tradičním předvánočním setkání s firmou Quadient.

"Cena QUADIENT pro nejlepší ajťáky" se konala ve středu 12. prosince 2018 v sídle firmy. Pozvaní studenti měli za úkol během krátké prezentace představit nejen sebe, ale také svůj nejzajímavější projekt, který souvisel s IT. Hostitele také zajímalo, čím by se chtěli zabývat v budoucnu, co je baví.

Firma pro tyto studenty s vynikajícími studijními výsledky připravila zajímavé odměny i malé pohoštění. Neformální beseda měla příjemnou předvánoční atmosféru a určitě byla přínosem pro obě zúčastněné strany.

Na snímku zleva: Vladimír Maliniak, Jan Meliš, Alexandra Ivakhnova, Anna Borkovcová, Veronika Michelová, Petr Hofman a Jana Hamtilová. Dále byli oceněni Adam Ostruszka, Pavel Bořík a Ondřej Šimeček.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 17.12.2018 7:48