Konečně Vejška!
Zkrátka sluší...
Je to jen na Tobě. Staň se i Ty FIMákem.
Doma to znáš. Vycestuj s FIMkou!
11. 4. 2019 | pracovna děkana | registrace nutná
Uvidíme se 16. dubna na STARTU!
Prázdniny na FIMce odstartují tři konference

Cena QUADIENT pro nejlepší ajťáky

Deset studentů informatických oborů FIMky bylo oceněno na již tradičním předvánočním setkání s firmou Quadient.

"Cena QUADIENT pro nejlepší ajťáky" se konala ve středu 12. prosince 2018 v sídle firmy. Pozvaní studenti měli za úkol během krátké prezentace představit nejen sebe, ale také svůj nejzajímavější projekt, který souvisel s IT. Hostitele také zajímalo, čím by se chtěli zabývat v budoucnu, co je baví.

Firma pro tyto studenty s vynikajícími studijními výsledky připravila zajímavé odměny i malé pohoštění. Neformální beseda měla příjemnou předvánoční atmosféru a určitě byla přínosem pro obě zúčastněné strany.

Na snímku zleva: Vladimír Maliniak, Jan Meliš, Alexandra Ivakhnova, Anna Borkovcová, Veronika Michelová, Petr Hofman a Jana Hamtilová. Dále byli oceněni Adam Ostruszka, Pavel Bořík a Ondřej Šimeček.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 17.12.2018 7:48