16.12.2016

Cena GMC pro nejlepší ajťáky byla rozdána

Čtvrteční podvečer 15.12.2016 prožilo 6 nejúspěšnějších studentů "ajťáků" FIM v příjemném prostředí firmy GMC Software Technology, s.r.o., Hradec Králové.

Firma GMC již tradičně koncem roku pořádá toto setkání, které je oboustranně přínosné. Studenti informatických oborů prezenčního studia, kteří byli vybráni dle prospěchu (většina z nich se může pochlubit studijním průměrem 1), se tak dostali do prostředí úspěšné firmy, kde se setkali se špičkovými manažery. Ti hostům, mezi nimiž byli i děkan FIM profesor Hynek a proděkanka docentka Poulová, firmu představili a přiblížili náplň práce klíčových oddělení. Vyjádřili také spokojenost s úrovní absolventů fakulty, kteří ve firmě již pracují, a proto mají zájem nabídnout uplatnění i dalším.
    Studenti pak měli za úkol prezentovat svou nejzajímavější práci a říci něco o svých plánech do budoucna. Firma je poté za jejich vystoupení a hlavně vynikající studijní výsledky ocenila hodnotným dárkem.

"Jsem velice ráda, že jsem se mohla této akce zúčastnit. V úvodu jsme se dozvěděli, co firma GMC dělá a jaké má volné pozice. Poté následovala prezentace nás - studentů. V závěru odpoledne jsme měli možnost promluvit si s odborníky z GMC a podívat se na pracovní prostory. Příjemně mě překvapil vzhled kanceláří, které působily pozitivně. Osobně se mi akce líbila, odcházela jsem s novým zážitkem i zajímavými informacemi," říká Lenka Kutíková, studentka oboru Informační management (na snímku při převzetí dárku).

Ocenění studenti (zleva): Jan Krunčík, Kateřina Frončková, Lenka Kutíková, Petra Henclová, Jana Hošková a Marek Čeloud.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 16.12.2016 14:54