Doučování žáků 1. a 2. stupně ZŠ

Milé studentky, milí studenti,

ráda bych vás informovala o možnosti zapojení do dobrovolnických aktivit spojených s doučováním žáků 1. a 2. stupně základních škol.

Iniciativa organizace Člověk v tísni spolu s MŠMT a NPI ČR pokračuje i nadále. Došlo však ke změně formy zapojení PdF UHK. Poptávka ze strany škol je vkládána do webového rozhraní na https://zapojmevsechny.cz/doucovani.

Postup pro registraci k doučování je v přiloženém dokumentu a dále zde naleznete zajímavé informace o práci s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí. Po domluvě se školou, která poptává doučování, se může jednat o placenou brigádu - odměna formou DPP.

Zapojení do projektu doučování můžete využít také jako plnění volně volitelného předmětu Individuální doučování (SOPDF/INDOU).

V případě dotazů kontaktujte Adélu Špičákovou (adela.spicakova@uhk.cz).

Děkuji předem všem, kteří se rozhodnou zapojit a pomoci žákům a školám v našem regionu.

PhDr. Michaela Mádlová, Ph.D.
Proděkanka pro praxe PdF UHK