PdF Přijímací zkoušky 30. 5. 2022

Základy techniky a výtvarná tvorba – dva nové double degree programy se zaměřením na vzdělávání na PdF

Autor: Petra Kubařová

Rozšířili jsme nabídku studia o dva nové bakalářské studijní programy, které nabízíme na Pedagogické fakultě v Hradci Králové ve spolupráci s Univerzitou Konstantina Filozofa v Nitře.

Hned dva vysokoškolské diplomy mohou získat studenti a studentky těchto nových bakalářských studijních programů:

Studenti a studentky těchto programů tak budou mít jedinečnou příležitost vystudovat nejen u nás v Hradci Králové ale také na slovenské univerzitě v Nitře. Studium totiž probíhá v tzv. double degree programech. Po úspěšném absolvování programu studenti a studentky získají diplomy dva (od domácí i partnerské univerzity). Je to umožněno tím, že jsou studijní programy na obou univerzitách obsahově ekvivalentní a část studia je realizovaná na partnerské univerzitě.

Přihlášky ke studiu na tyto dva programy je nyní možné podávat do 31. července 2022.

Videoprezentace pro uchazeče programu Základy techniky:

Pedagogická fakulta UHK má také další 3 double degree programy, která nabízí ve spolupráci se slovenskou Katolickou univerzitou v Ružomberku.

Příprava double degree programů je součástí realizace projektu OP VVV Internacionalizace vzdělávání na UHK reg. Číslo CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_056/0013280.