PdF Zahraničí, Aktuálně 3. 5. 2022

Návštěva amerického profesora hudby SeaHwa Junga

Hudební katedra PdF hostí amerického profesora SeaHwu Junga, DMA.

Ve dnech 25.4.-4.5. 2022 je hostem Hudební katedry Pedagogické fakulty UHK americký profesor SeaHwa Jung, DMA, z University of Findlay.

Prof. Jung je zde na pobytu v rámci programu Erasmus+ Mezinárodní kreditová mobilita.

Během své návštěvy bude řídit Komorní orchestr a Smíšený a dívčí komorní sbor na koncertu americké hudební tvorby, vedle toho také nabídne mistrovský kurz pro dirigenty a sbormistry a odbornou přednášku “American Music Education”

Součástí jeho programu jsou také přípravy a zkoušky na jednotlivá hudební vystoupení, seznámení se metodami výuky na Hudební katedře, s nabídkou studijních programů. Dále se účastní workshopů se studenty a akad. pracovníky. Zároveň jeho pobyt je využit k propagaci partnerské univerzity a diskusi o rozšíření stávající spolupráce o další aktivity.

Blíže k programu a pozvánky na akce, naleznete v příloze.

Typ Název Datum Velikost

invitation to the lecture 4th May Seahwa jung