PdF Aktuálně, Studenti, Zahraničí 7. 5. 2024

Blended Intensive Programme (BIP): DRAMA IN EDUCATION, CREATIVITY FOR INCLUSION

Krátkodobé intenzivní programy - novinka Erasmus + programu

Oznamujeme všem studentům Pedagogické fakulty, že vyhlašujeme VŘ na krátkodobé intenzivní mobility BIP s tématem: Drama in Education, Creativity for Inclusion.

Poslední týden v červnu (24.6.2025 – 28.6.2024) stráví vybraní studenti v portugalském Portu a účastní se zajímavého programu rozvíjející oblast dramatické výchovy, divadla a jejího využití ve vzdělávání, podpory inkluze a prevenci školního neúspěchu. Více informací o programu naleznete v přiložených dokumentech.

Před mobilitou a těsně po mobilitě proběhne virtuální setkání všech účastníků.

Vybraní studenti obdrží stipendium ve výši 70 EUR / den (70x5 dní) na fyzickou část mobility.

Letenky, ubytování a pobyt v Portu si student hradí z přiděleného stipendia. Portugalská univerzita nabízí pomoc v hledání a rezervace ubytování.

Pokud vás nabídka zaujala, tak prosím napište motivační dopis a nahrajte jej do STAGu (v IS/STAG – Moje studium- ECTS výjezdy – Nabídka výjezdů – BIP ESE Porto 2024), případně můžete zaslat na emailovou adresu: lucie.martinkova@uhk.cz do 13.5.2024 včetně!

Budeme se těšit na vaše motivační dopisy.

Současně vám budou po návratu uznány kredity za BIP ve výši 4 kreditů, které budou zaznamenány ve STAGu a v dodatku k diplomu.

V případě vašich dotazů se prosím obracejte na Lucii Martinkovou - lucie.martinkova@uhk.cz.

Typ Název Datum Velikost

Vyhlášení VŘ na BIP Porto