Zpět na všechny kurzy

Vyrovnávací kurz výchov a praxe v mateřské škole

Detaily

Fakulta: Pedagogická fakulta
Start výuky: září/říjen 2024
Přihlášky do: 15. 6. 2024
Počet míst: 10
Cena kurzu: 6 500 Kč
Jazyk: Čeština

Referent: Mgr. Lenka Česáková
E-mail: lenka.cesakova@uhk.cz

Máte zájem o tento kurz?

Neváhejte a podejte přihlášku

Popis

Garantující pracoviště Ústav primární, preprimární a speciální pedagogiky PdF UHK
Odborný garant PaedDr. Vladimíra Hornáčková, Ph.D., vladimira.hornackova@uhk.cz
Manager studia Mgr. Gabriela Daňková, gabriela.dankova@uhk.cz
Přijímání přihlášek Centrum celoživotního vzdělávání PdF UHK
Mgr. Lenka Česáková, tel.: 493 331 169
e-mail: lenka.cesakova@uhk.cz
Podmínky přijetí Ke studiu se mohou přihlásit absolventi a studenti bakalářských programů/oborů, které jsou příbuzné pedagogickým programům/oborům se zaměřením na vzdělávání dětí předškolního věku (tj. např. vychovatelství, speciální pedagogika).
Podmínkou je řádně vyplněná přihláška ve stanoveném termínu; doklad o uhrazeném poplatku ve výši 500,- Kč spojený s podáním přihlášky; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; výpis absolvovaných předmětů (studenti bakalářského programu/oboru doloží též učební plán svého bakalářského studia); seznam státních závěrečných zkoušek, příp. též potvrzení o studiu (potvrzení o studiu dokládají pouze studenti bakalářského programu/oboru).
Příbuznost programu/oboru lze konzultovat s odborným garantem ještě před podáním přihlášky.
Charakteristika programu Studium je určeno budoucím uchazečům o navazující magisterské studium studijního programu Pedagogika předškolního věku se zaměřením na děti se speciálními potřebami na PdF UHK, kteří v rámci bakalářského studia neabsolvovali (nebudou absolvovat) pedagogický obor se zaměřením na vzdělávání dětí předškolního věku, ale obor příbuzný. Tito uchazeči si musí ještě před zápisem do magisterského studia doplnit vzdělání v oblasti pedagogické praxe v MŠ a v jednotlivých výchovách (hudební, výtvarná, tělesná), které je obsahem tohoto kurzu.
Uplatnění absolventa Absolventi budou mít možnost přihlásit se na navazující magisterské studium studijního programu Pedagogika předškolního věku se zaměřením na děti se speciálními potřebami na PdF UHK.
Způsob přijetí ke studiu Dle pořadí došlých přihlášek.
Příbuznost oboru posuzuje přijímací komise na základě výpisu absolvovaných předmětů a seznamu státních závěrečných zkoušek.
Standardní délka studia Studium je jedno až dvouleté v závislosti na absolvovaných předmětech a počtu zapsaných předmětů.
Harmonogram studia Celkem čtyři semestry výuky. Jednotlivé předměty plní účastník společně s výukou v Bc. programu Učitelství pro MŠ (v prezenční formě studia).
Studijní plán Vyrovnávací kurz výchov a praxe v mateřské škole
Způsob ukončení studia Splnění požadavků na absolvování u všech předmětů učebního plánu.
Doklad o absolvování studia Osvědčení o absolvování programu v rámci celoživotního vzdělávání.

Zpět na všechny kurzy