Zpět na všechny kurzy

Pedagogicko-psychologický základ se zaměřením na vzdělávání – intenzivní 1-semestrální kurz

Detaily

Fakulta: Pedagogická fakulta
Start výuky: únor 2024
Přihlášky do: 15. 1. 2024
Počet míst: 25
Cena kurzu: 10 000 Kč
Jazyk: Čeština

Referent: Mgr. Dita Müllerová
E-mail: dita.mullerova@uhk.cz

Již nelze registrovat

Registrace do kurzu skončila 15. 1. 2024

Garantující pracoviště Katedra pedagogiky a psychologie PdF UHK
Odborný garant Doc. Mgr. Kateřina Juklová, Ph.D. , katerina.juklova@uhk.cz
Manager studia Tereza Švagerková, tereza.svagerkova@uhk.cz
Přijímání přihlášek Centrum celoživotního vzdělávání PdF UHK
Mgr. Dita Müllerová, tel.: 493 331 148
e-mail: pdf.celozivotni@uhk.cz
Podmínky přijetí Ke studiu se mohou přihlásit absolventi a studenti bakalářských programů/oborů.
Podmínkou je řádně vyplněná přihláška ve stanoveném termínu; doklad o uhrazeném poplatku ve výši 500,- Kč spojený s podáním přihlášky; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání; příp. též potvrzení o studiu (potvrzení o studiu dokládají pouze studenti bakalářského programu/oboru).
Charakteristika programu Studium je určeno budoucím uchazečům o navazující magisterské studium studijních programů Učitelství pro 2. stupeň základních škol a Učitelství pro střední školy na UHK, kteří v rámci bakalářského studia neabsolvovali (nebudou absolvovat):
  1. obor se zaměřením na vzdělávání v rámci studijního programu Specializace v pedagogice, nebo
  2. předměty modulu pedagogické propedeutiky (na PdF UHK se jedná o předměty Pedagogická propedeutika, Pedagogická praxe 1 a 2, Psychologie obecná a vývojová, Obecná didaktika, Psychologie sociální a osobnosti, Pedagogické praktikum, Výchovná témata ve vzdělávání, příp. předměty obsahově podobné - konečné slovo při posouzení studia má Katedra pedagogiky a psychologie PdF UHK).
Uchazeči o navazující magisterské studium studijních programů Učitelství pro 2. stupeň základních škol a Učitelství pro střední školy, kteří absolvovali předchozí bakalářský stupeň studia oboru v jiném studijním programu než Specializace v pedagogice a nedoloží při zápisu ke studiu doklad o absolvování modulu pedagogické propedeutiky, nemohou být k navazujícímu magisterskému studiu přijati.
Uplatnění absolventa Absolventi budou mít možnost přihlásit se na navazující magisterské studium studijních programů Učitelství pro 2. stupeň základních škol a Učitelství pro střední školy na UHK.
Způsob přijetí ke studiu Dle pořadí došlých přihlášek.
Standardní délka studia 4 měsíce – 1 semestr
Harmonogram studia únor-květen: přímá výuka a distanční studium
červen: ověřování získaných znalostí a dovedností a zkoušky
Studijní plán czv-bc-ped-psy-zaklad-intenz.pdf
Způsob ukončení studia Jednotlivé předměty budou ukončeny formou písemného testu a ústní zkoušky.
Doklad o absolvování studia Osvědčení o absolvování programu v rámci celoživotního vzdělávání.

Typ Název Datum Velikost

CŽV-Bc-ped-psy základ-intenz