PdF Studenti 10. 11. 2023

ZADÁNÍ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE

Zadání závěrečné práce probíhá zpravidla v předposledním roce studia (např. při ukončení studia v AR 2024/2025 si student zadává závěrečnou práci v AR 2023/2024).

TÉMA ZÁVĚREČNÉ PRÁCE

Student si vybírá z nabídky témat zveřejněných katedrou, nebo si navrhne vlastní téma. V případě vlastního tématu student osloví vyučujícího, který by mohl být vedoucím dané práce a s ním se poté domluví na přesném znění názvu práce.

Zvolené téma student zapíše do IS STAG -> Témata VŠKP -> Nové téma, kde jako pracoviště vybere Katedru tělesné výchovy a sportu a po dokončení nastaví stav schvalování na „studentem dopracován podklad VŠKP“.

PODKLAD PRO ZADÁNÍ BP/DP

Následně student vytiskne přihlášku „Podklad pro zadání BP/DP“, kterou odevzdá referentce katedry, a to nejpozději do 15. 12. 2023. Odevzdávání přihlášky probíhá v úředních hodinách, které jsou vypsané a aktualizované na stránkách KTVS, případně lze vhodit přihlášku do schránky u kanceláře referentky. Přihláška nemusí být podepsaná vedoucím práce.

ZMĚNY A ÚPRAVY

Dílčí úpravy zadané závěrečné práce se provádějí na sekretariátu katedry. Pro tyto úpravy je vždy potřeba mít souhlas vedoucího práce. Nejsnazším postupem je zaslat e-mail s žádostí o úpravu referentce katedry, do kopie přidat vedoucího práce a zároveň jej požádat o odsouhlasení. Dílčími úpravami jsou myšleny např. drobné změny v názvu, úprava metodiky nebo cílů práce.

Žádost o změnu tématu se podává na studijním oddělení. Potvrzenou žádost následně dodá student referentce katedry, která staré téma smaže z IS STAG, a student si musí poté podat kompletně novou přihlášku.

Typ Název Datum Velikost

RD 2-23 - Pravidla zadání závěrečné práce a jejího vypracování

10. 11. 2023 3,77 MB

Nabídka sekce: Katedra tělesné výchovy a sportu