PdF Studenti 10. 11. 2023

ODEVZDÁVÁNÍ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE

Závěrečná práce se odevzdává v elektronické a tištěné podobě.

Součástí elektronické i tištěné verze musí být „Zadání závěrečné práce“. Toto zadání si student vytiskne ze systému eVŠKP -> Odevzdávání kvalifikačních prací -> Odevzdat práci -> Stáhnout zadání práce ve formátu PDF.

Elektronická verze se odevzdává prostřednictvím webového rozhraní eVŠKP.

Jeden výtisk, svázaný způsobem vylučujícím manipulaci s obsahem práce, se odevzdává na sekretariátu katedry. Spolu s ním student musí odevzdat „Potvrzení o udělení zápočtu a souhlas s validací závěrečné práce“.

TERMÍNY ODEVZDÁNÍ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE

Termíny pro odevzdání závěrečných prací jsou závazné. O posunutí termínu je možné požádat vedoucího katedry, přičemž podmínkou je souhlas vedoucího práce a doložení důvodů pro odklad (např. studijní pobyt v zahraničí).

Odevzdávání tištěné verze probíhá výlučně v době úředních hodin referentky katedry. Úřední hodiny jsou uvedené na stránkách katedry a pravidelně aktualizované v případě nepřítomnosti.

Nabídka sekce: Katedra tělesné výchovy a sportu