PdF Studenti 17. 10. 2022

Zadávání závěrečné práce na KTe

Zadávání závěrečné práce na KTe ve školním roce 2023/2024

Zadávání závěrečné práce na KTe

1) Student si podle svého zaměření navrhne nebo vybere téma bakalářské /diplomové práce, které by chtěl zpracovávat.

2) Student osloví vyučujícího, který by mohl být jeho vedoucím práce a dohodne se s ním na přesném znění názvu a zásad pro vypracování. Toto téma si student vypíše ve STAGu (záložka Témata – Nové téma. Po vyplnění údajů nastaví stav schvalování na Studentem dopracován podklad.)

3) Vyplněné zadání vytiskne, podepíše, nechá podepsat vedoucím práce a odevzdá na sekretariátu katedry do 31. 12. 2023.

4) Po schválení vedoucím práce a vedoucím katedry je téma studentovi přiřazeno.

5) Zápočet z předmětů BP/DP uděluje vedoucí práce.

6) Úprava přiřazeného tématu (úprava zásad pro vypracování, drobná změna názvu) je možná se souhlasem vedoucího práce na sekretariátu pracoviště. V odůvodněných případech je možné podat žádost o změnu vedoucího práce nebo tématu práce (žádost je dostupná zde).

Pravidla zadání závěrečné práce a jejího vypracování naleznete v Rozhodnutí děkana č. 2/2023

Nabídka sekce: Katedra techniky