PdF Studenti 6. 10. 2023

Zadávání závěrečných prací

Student zadává téma v akademickém roce, který předchází akademickému roku předpokládané obhajoby (příklad: pokud student obhajuje v akademickém roce 2024/2025, musí zadat téma v akademickém roce 2023/2024, a to nejpozději do 30.11.2023)

POSTUP PŘI ZADÁVÁNÍ TÉMAT

Student navrhne téma, které by chtěl zpracovat ve své závěrečné práci a osloví vyučujícího, který by mohl být jeho vedoucím. Pokud se vyučující se studentem na vedení a tématu práce dohodne, student si zapíše téma práce (včetně anglického názvu, anotace, zásad pro vypracování, seznamu literatury atd.) do STAGu. Následně student vytiskne Podklad pro zadání BP, DP.

Co a jak ve STAGu

Cesta pro zanesení tématu je následující: Témata VŠKP – Nové téma, přičemž při zapisování tématu je nutné dodržet následující údaje:

• Pracoviště: KČJL – Katedra českého jazyka a literatury.
  • Stav schvalování: změnit termín „Studentem založen podklad VŠKP“ na termín „Studentem dopracován podklad VŠKP“.
  • Uložit.

Pokud student nedodrží výše uvedené, nebude možné téma ve STAGu schválit a studentovi přiřadit.

Podklad pro zadání BP, DP

Vytisknutou přihlášku student podepíše a následně nechá podepsat vedoucím práce. Nakonec ji odevzdá na sekretariát KČJL nebo ji vhodí do schránky KČJL vedle recepce na budově A. Pro řešení případných problémů doporučujeme, aby student uvedl na rubovou stranu přihlášky své telefonní číslo. Přihlášku tématu student podá na katedru nejpozději do konce listopadu.

POSTUP PŘI ZMĚNĚ TÉMATU PRÁCE

Student, který chce změnit téma práce si musí podat žádost o změnu tématu na studijní oddělení PdF. Po schválení žádosti se dostaví na katedru, kde předloží potvrzení o schválení žádosti a následně mu bude téma ve STAGu smazáno. Poté si student podá novou přihlášku tématu práce (viz postup Zadávání závěrečných prácí).

Typ Název Datum Velikost

Pravidla zadání závěrečné práce a jejího vypracování

6. 10. 2023 3,77 MB

Nabídka sekce: Katedra českého jazyka a literatury