PdF Studenti 6. 10. 2023

Odevzdání závěrečných prací

Student nejprve vloží elektronickou verzi závěrečné práce do systému eVŠKP a teprve poté odevzdá jeden výtisk na katedře. Po odevzdání práce v tištěné podobě bude práce zvalidována.

TISKOPIS ZADÁNÍ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE

Součástí tištěnéelektronické verze musí být tiskopis Zadání závěrečné práce. Tento dokument je možné získat v systému eVSKP, přičemž cesta pro jeho získání je následující:

• Odevzdávání kvalifikačních prací.
  • Odevzdat práci - ve spodní části je oranžový text: Stáhnout zadání práce ve formátu PDF.

VALIDACE PRÁCE

K validaci práce student doloží Potvrzení o udělení zápočtu BP, DP a souhlas s validací. Tento dokument je součástí Rozhodnutí děkana č. 02/2023 a lze jej odtud vytisknout. Bez tohoto potvrzení nelze závěrečnou práci odevzdat.

ODEVZDÁNÍ PRÁCE

Odevzdávání závěrečné práce je možné pouze a jen v uvedený den v době konzultačních hodin.

Nabídka sekce: Katedra českého jazyka a literatury