PdF Studenti, Zahraničí 15. 12. 2022

Výsledky soutěže My Erasmus Insights

V návaznosti na celoevropskou událost Erasmus Days 2022, byl vyhlášen letošní ročník fotografické soutěže My Erasmus Insights. Soutěž byla určena pro studující PdF UHK, kteří byli/ jsou na studijním pobytu Erasmus+ nebo na praktické stáži v zimní semestru 2022/23 nebo v kterémkoliv semestru v akademickém roce 2021/22. Soutěže se mohli rovněž zúčastnit i zahraniční studenti, kteří jsou v zimním semestru 2022/23 studenty Pedagogické fakulty UHK v rámci krátkodobého mezinárodního programu. Do soutěže bylo přijato celkem 29 fotografií, které byly zveřejněny na facebooku PdF UHK. Výherními fotografiemi se staly ty, které získaly nejvyšší počet hlasů.

1. místo: Karolína Peroutková

2. místo: Aneta Prokopcová

3. místo: Zuzana Zajícová

Výherkyním gratulujeme!

Uvedené obdrží stipendium dle pravidel soutěže.

Přehled všech přihlášených fotografií naleznete na naší facebookové stránce a také níže ve fotogalerii.