PdF Aktuálně 15. 3. 2023

Profesor z University of Findlay hostem Pedagogické fakulty v rámci Mezinárodní kreditové mobility

Datum konání: 15. 3. 2023–31. 3. 2023

Dr. Jon Brasfield, z University of Findlay přijel na výukovou mobilitu v rámci programu Erasmus+ Mezinárodní kreditová mobilita, která probíhala ve dnech 6-10.3.2023 na Katedře anglického jazyka a literatury a Katedře pedagogiky a psychologie.

Dr.Brasfield působí na College of Education, University of Findlay, v Ohiu. Je odborníkem v oblasti Teacher Education, zejména Education Research, Measurement and Evaluation.

V průběhu svého pobytu studentům nabídl přednášky na témata: Reliability and Validity in classroom assesment; What we know about teacher education; How trauma impacts student neurology, cognition, learning, and behavioral; How to teach in a trauma-informed way.

Představil University of Findlay českým studentům-potencionálním zájemcům o výjezd či studium.

Setkal se zahraničními studenty programu Erasmus+.

Součástí jeho programu byla setkání na katedrách, návštěva fakultní základní školy, diskuse o dalších variantách spolupráce (krátké stáže, návštěvy škol).

Jeho pobyt byl inspirativním setkání, příjemným obohacením studia a podporou internacionalizačních aktivit.