PdF Přijímací zkoušky 16. 5. 2022

Otevíráme nový doktorský studijní program Kulturní a duchovní studia

Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové rozšiřuje svou nabídku doktorského studia o nový studijní program.

Studijní program Kulturní a duchovní studia směřuje k propojení filosofické a teologické dimenze s perspektivou konkrétních humanitních a sociálně vědních oborů při studiu dílčích kulturních a společenských jevů. Studium je určeno pro zájemce, kteří usilují o interdisciplinární badatelskou činnost spojující horizontální pohled jednotlivých vědních oborů obohacený o důslednou filosofickou a teologickou reflexi. Součástí programu jsou kurzy věnované filosofii kultury, filosofické a teologické antropologii, filosofii dějin nebo otázky historické religionistiky a proměny studia sociálních dějin. Nabízen je na Katedře kultrurních a náboženských studií PdF UHK v prezenční i kombinované formě v českém jazyce.

Podrobnosti:

Přihlášky ke studiu je možné podávat do 31. července 2022. Příjímací zkoušky proběhnou v srpnu.

Kontaktní osoba: Mgr. Petr Macek, Ph.D. (e-mail: petr.macek@uhk.cz,elefon: 493 331 322).