PdF Aktuálně, Zahraničí 8. 2. 2024

Noví zahraniční studenti na Pedagogické fakultě

V letním semestru bude Pedagogická fakulta hostit téměř 3 desítky zahraničních studentů.

V pondělí 5.února jsme na Pedagogické fakultě přivítali nové zahraniční studenty, kteří přijeli na studijní pobyt či stáž v rámci programu Erasmus+ nebo jiného výměnného programu. Studenti k nám dorazili z Brazílie, Kolumbie, Francie, Jižní Koreje, Německa, Litvy, Polska, Španělska, Tchaj-wanu a Turecka. Budou u nás studovat rozmanité předměty z oblasti pedagogiky a psychologie, kulturních studií, sociálních oborů, praktické kurzy cizích jazyků, umělecké kurzy hudební a výtvarné kultury, sport. Studenti se také účastní kurzu českého jazyka a budou vykonávat pedagogickou praxi na fakultních školách, případně působit jako rodilí mluvčí ve výuce na PdF.