PdF Aktuálně 9. 2. 2022

Noví zahraniční studenti na Pedagogické fakultě

Autor: Petra Nosková

Přivítali jsme zahraniční studenty ke studiu v letním semestru 2021/22

V pondělí 7.února 2022 proběhl na Pedagogické fakultě oficiální zápis zahraničních studentů, kteří budou na Pedagogické fakultě studovat v rámci výměnných programů Erasmus+, Mezinárodní kreditová mobilita, či meziinstitucionálních smluv, v letním semestru.

Studenti k nám přijeli z Belgie, Itálie, Slovenska, Španělska, Turecka, Ruska, Koreje a Tchaj-wanu.

Jedná se o studenty učitelství, lingvistiky, cestovního ruchu i uměleckých oborů.

Celkem bude v letním semestru na Pedagogické fakultě studovat 31 zahraničních studentů, z toho 8 pokračujících ze zimního semestru.

Věříme, že navzdory přetrvávající pandemii bude jejich pobyt úspěšný, naplněný novými zkušenostmi a znalostmi, a rovněž zajímavými zážitky.