PdF Zahraničí, Aktuálně 15. 8. 2023

Účastníci letní školy převzetím certifikátů ukončili měsíční kurz českého jazyka, výtvarného umění a hudby. Byl to úspěch!

Autor: Petra Nosková

Dne 15.srpna byla slavnostně zakončena Letní škola ART and CZECH 2023, která probíhala v uplynulém měsíci na Pedagogické fakultě.  Všichni účastníci úspěšně absolvovali kurz českého jazyka, výtvarného umění a hudby. Poznali řadu zajímavých míst v České republice, seznámili se s kulturou i historií našeho města i země. Osvojili si základy českého jazyka, vyzkoušeli různé výtvarné techniky, naučili se pár českých písniček. Během zakončení obdrželi absolventi letní školy hodnocení od svých vyučujících, a měli možnost sdílet svou zkušenost a poskytnout zpětnou vazbu. Na závěrečném ceremoniálu byly předány certifikáty o účasti. Všichni účastníci hodnotí letní školu velmi pozitivně, a Českou republiku jako příjemné místo pro život, bohaté svou historií a kulturou, kam se rádi budou vracet.

Za organizační tým připojujeme poděkování všem lektorům, kteří se na kurzech během celého měsíce podíleli.