PdF Aktuálně 27. 7. 2022

Děkanát Pedagogické fakulty UHK mění adresu

Pedagogická fakulta UHK kvůli chystané rekonstrukci opouští budovu C na náměstí Svobody 301 a přesouvá se na budovu E (Víta Nejedlého 573/4).

Korespondenční adresa děkanátu PdF se nemění (Rokitanského 62).

Provoz všech pracovišť děkanátu PdF (sekretariát děkana, studijní oddělení, centrum celoživotního vzdělávání, referát praxí, referát řízení projektů, referát vědy, referát internacionalizace) na budově C končí v týdnu od 24. července 2022, kdy dochází k odpojování telefonů, počítačů a dalších systémů. Samotné stěhování proběhne v týdnu od 1. srpna 2022. Osobní návštěva pracovišť během tohoto období není možná.

Běžný provoz uvedených součástí děkanátu pedagogické fakulty na budově E bude obnoven v týdnu od 8. srpna 2022.

Prosíme o trpělivost a shovívavost a předem se omlouváme za zhoršené podmínky a případné komplikace.