PdF Aktuálně, Studenti 4. 9. 2020

Alžběta Dvořáková obdržela Cena primátora města za studentskou tvůrčí práci 2019

Foto: Zdeněk Puš, Statutární město Hradec Králové
Autor: Petra Kubařová

Statutární město Hradec Králové každoročně udílí výroční ceny osobnostem žijícím a působícím v krajském městě. Cenu primátora za studentskou tvůrčí práci 2019 v oborech humanitních, společenských a pedagogických převzala Alžběta Dvořáková, absolventka našeho oboru Grafická tvorba – multimédia.

Blahopřejeme.

Alžběta Dvořáková je také držitelkou studentské výroční ceny Pedagogické fakulty UHK za mimořádnou tvůrčí činnost v oblasti umění za rok 2019. V průběhu studia získala ocenění za nejlepší soudobou českou grafickou tvorbu. Zvítězila na Grafice roku 2018 se svou prací Zrecykluj, zredukuj, zužitkuj v kategorii tisk z plochy – počítačová grafika (speciální ceny za grafické techniky).

Fotografie z předávání: Zdeněk Puš, Statutární město Hradec Králové
Fotografie portrét: Anna Vitvarová