PdF14. 5. 2019

a) Diplomový varhanní koncert / b) doplnit téma písemné části
a) Diplomový pěvecký koncert / b) doplnit téma písemné části

Zásady pro vypracování:
Diplomová práce je složena ze dvou částí. První část je tvořena sólovým koncertním výkonem (recitálem), jehož předpokladem je vysoká úroveň technických dovedností studenta. Koncertní vystoupení má na základě vhodně zvolené dramaturgie prezentovat interpretační kvality diplomanta a jeho schopnost adekvátního stylového přístupu k interpretaci jednotlivých skladeb.
Ke koncertnímu výkonu se váže druhá, teoretická písemná část v rozsahu cca 30-40 stran. Doplnit konkrétní zadání

a) Diplomový sbormistrovský koncert / b) doplnit téma písemné části
Zásady pro vypracování:
Diplomová práce je složena ze dvou částí. První část je tvořena sbormistrovským koncertním výkonem, jehož předpokladem je vysoká úroveň technických dovedností studenta. Koncertní vystoupení s pěveckým sborem má na základě vhodně zvolené dramaturgie prezentovat interpretační kvality diplomanta a jeho schopnost adekvátního stylového přístupu k interpretaci jednotlivých skladeb.

bakalářské koncerty:

a) Bakalářský klavírní koncert / b) doplnit téma písemné části
a) Bakalářský houslový koncert / b) doplnit téma písemné části
a) Bakalářský violový koncert / b) doplnit téma písemné části
a) Bakalářský varhanní koncert / b) doplnit téma písemné části
a) Bakalářský pěvecký koncert / b) doplnit téma písemné části
Zásady pro vypracování:
Bakalářská práce je složena ze dvou částí. První část je tvořena sólovým koncertním výkonem (minimálně půlrecitálem), jehož předpokladem je vysoká úroveň technických dovedností studenta. Koncertní vystoupení má na základě vhodně zvolené dramaturgie prezentovat interpretační kvality diplomanta a jeho schopnost adekvátního stylového přístupu k interpretaci jednotlivých skladeb.
Ke koncertnímu výkonu se váže druhá, teoretická písemná část v rozsahu cca 20-30 stran. Doplnit konkrétní zadání

a) Bakalářský sbormistrovský koncert / b) doplnit téma písemné části
a) Bakalářská práce je složena ze dvou částí. První část je tvořena sbormistrovským koncertním výkonem, jehož předpokladem je vysoká úroveň technických dovedností studenta. Koncertní vystoupení s pěveckým sborem má na základě vhodně zvolené dramaturgie prezentovat interpretační kvality diplomanta a jeho schopnost adekvátního stylového přístupu k interpretaci jednotlivých skladeb.
b) Ke koncertnímu výkonu se váže druhá, teoretická písemná část v rozsahu cca 20 - 30 stran. Doplnit konkrétní zadání