PdF14. 5. 2019

PŘIHLAŠOVÁNÍ TÉMAT BAKALÁŘSKÝCH A DIPLOMOVÝCH PRACÍ na Hudební katedře

A. Výběr tématu závěrečné práce:
1. z nabídky katedry ve STAGu
Student si vypsané téma zvolí přímo ve STAGu, vytiskne Podklad pro zadání bakalářské/diplomové práce studenta,  předloží ho ke schvalovacímu podpisu vedoucímu práce a odevzdá ke schválení vedoucím katedry referentce katedry.

2. z nabídky katedry na nástěnce:
Témata, která jsou vypsána v obecné rovině (např. Hudební život regionu) a potřebují specifikovat název i zadání, nejsou vypsána prostřednictvím STAGu. Zájemce musí kontaktovat pedagoga, který téma vypsal, a zkonzultovat s ním konkrétní zaměření práce. Od pedagoga po domluvě obdrží přesné znění tématu práce, zásady pro vypracování (anotaci) a doporučenou literaturu. Tyto údaje student sám zanese do STAGu, vytiskne Podklad pro zadání bakalářské/diplomové práce studenta, předloží ho ke schvalovacímu podpisu vedoucímu práce a odevzdá ke schválení vedoucím katedry referentce katedry.

3. vlastní téma
Student si může sám navrhnout téma závěrečné práce, podle jeho zaměření osloví pedagoga, který by mohl práci vést, a svůj záměr s ním zkonzultuje. Od pedagoga po domluvě obdrží přesné znění tématu práce, zásady pro vypracování (anotaci) a doporučenou literaturu. Tyto údaje student sám zanese do STAGu, vytiskne Podklad pro zadání bakalářské/diplomové práce studenta, předloží ho ke schvalovacímu podpisu vedoucímu práce a odevzdá ke schválení vedoucím katedry referentce katedry.

B. Schvalovací proces:
V případě, že vedoucí katedry schválí téma závěrečné práce, referentka přidělí téma konkrétnímu studentovi ve STAGu.
Pokud téma není schváleno, nebo vyžaduje nějaké doplnění nebo opravy, bude student vyrozuměn referentkou katedry prostřednictvím e-mailu (z oficiálního adresáře UHK).

Termín pro přihlášení tématu závěrečné práce (odevzdání Podkladu referentce katedry) :
4. prosinec 2015

C. UPOZORNĚNÍ STUDENTŮM „SÓLOVÝCH“ OBORŮ
Hra na nástroj a sólový zpěv se zaměřením na vzdělávání
Řízení sboru
Sbormistrovství chrámové hudby
Hra na nástroj a sólový zpěv se zaměřením na učitelství ZUŠ
Sbormistrovství

Bakalářská/diplomová práce má povinně dvě části:

a) interpretační výkon (koncert)
b) písemná práce.

Podle svého studijního oboru/specializace si student sám zadá do STAGu příslušné téma  (koncert)

a) Bakalářský klavírní koncert

a) Diplomový klavírní koncert
a) Bakalářský houslový koncert
a) Diplomový houslový koncert
a) Bakalářský violový koncert
a) Diplomový violový koncert
a) Bakalářský varhanní koncert
a) Diplomový varhanní koncert
a) Bakalářský pěvecký koncert
a) Diplomový pěvecký koncert
a) Bakalářský sbormistrovský koncert
a) Diplomový sbormistrovský koncert

a doplní jako b) název tématu písemné části. Při výběru tématu písemné části a v dalším postupu se řídí student způsobem popsaným v bodu A2 nebo A3. Jako vedoucího práce uvede ve STAGu vedoucího koncertu (pedagog hlavního oboru).
Přesný název části a) a první část textu zadání práce (koncertu) uvede v závazné podobě podle vzoru na webových stránkách katedry (Informace k výuce), druhou část zásad pro vypracování a doporučenou literaturu doplní podle instrukcí vedoucího písemné části práce.
Po vytisknutí Podkladu dopíše ručně do formuláře vedoucího písemné části, nechá formulář podepsat oběma vedoucím práce a odevzdá ke schválení vedoucím katedry referentce katedry.