FIM Studenti, Zaměstnanci 2. 1. 2024

Mimořádné studium předmětů (MSP) - letní semestr 2023/24

Bylo otevřeno podávání přihlášek na mimořádné studium předmětů (MSP) v rámci programu celoživotního vzdělávání organizovaného Institutem dalšího vzdělávání (IDV). Deadline pro podávání přihlášek do: 18. 1. 2024 26. 1. 2024

Informace ke způsobu podání přihlášky a k celému procesu přihlašování předmětů jsou zveřejněné na webu IDV pod Nabídkou programů a kurzů celoživotního vzdělávání.

V souladu se vzorovým studijním plánem akreditovaných bakalářských a navazujících magisterských studijních programů je možné si v rámci MSP zapsat vybrané předměty. Jejich výuka proběhne v programu celoživotního vzdělávání v kombinované formě (pátky a soboty). Takové studium je placené. Pro účastníky MSP platí v souvislosti s absolvováním daného předmětu/předmětů stejné podmínky a povinnosti jako pro studenty v kombinované formě. Složené zkoušky pak mohou být účastníkům MSP uznány na základě jejich žádosti a po schválení proděkana pro studijní záležitosti do jejich řádného studia, které aktuálně studují na fakultě.  Student, který si zapíše předmět/předměty v MSP nemůže totožný předmět/předměty studovat zároveň v řádném studiu stejného semestru.

Nabídka sekce: Studijní oddělení FIM