FIM Studenti, Aktuálně 16. 8. 2019

Mimořádné studium předmětové a vyrovnávací kurzy - přihlášky otevřeny

Studujete FIM a neuspěli jste v konkrétním předmětu? Potřebujete si oživit znalosti z matematiky či počítačové dovednosti? Nabízíme řešení.

Mimořádné studium předmětové - přihlášky do 20.9.2019

Nabízíme možnost absolvování jednotlivých předmětů zejména pro stávající studenty FIM UHK, kteří neuspěli v konkrétním předmětu ve standardní formě studia (prezenční, kombinovaná forma). Tato nabídka platí i pro zájemce v rámci celoživotního vzdělávání, pro studenty UHK, širokou veřejnost.

Podrobnosti včetně přihlášky zde.

Vyrovnávací kurzy - přihlášky do 10.9.2019

• Kurz počítačové gramotnosti - je zaměřen na upevnění a prohloubení uživatelských znalostí a dovedností v oblasti využívání nástrojů MS Office.
  • Kurz matematiky - je určen studentům, kteří si chtějí doplnit znalosti středoškolské matematiky. V rámci kurzu budou zopakovány matematické znalosti potřebné pro plynulý přechod na matematiku vysokoškolskou.

Podrobnosti včetně přihlášky zde.