Co Vás zajímá?
Chceš se pobavit? Hoď na sebe něco modrého a přijď 13.2.2019 na FIMku
Je to jen na Tobě. Staň se i Ty FIMákem.
Vidím to jasně. Směr FIMka!
Mezinárodní vědecká konference | 5. 2. - 6. 2. 2019

HIT kariéra - veletrh pracovních příležitostí

HIT kariéra 2019

se bude konat v úterý 5. března 2019 od 9 do 16 hodin
v prostorách FIM UHK, Hradecká 1249/6, Hradec Králové

HIT kariéra 2018

VIDEO 2018

v úterý 27. února 2018 od 9 do 16 hodin v prostorách FIM UHK, Hradecká ul 1249/6, Hradec Králové

Program.


10. ročníku HIT kariéry se účastnil rekordní počet firem a společností:
Accenture
ALTEC a. s.
Asseco Central Europe, a. s.
ASSIST spol. s r. o.
Ataccama
ATEP s.r.o.
Campleaders Czech Republic, s.r.o.
Cleverbee solutions, s.r.o.
ComGate, a.s.
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
CYBERGYM EUROPE
ČD - Informační Systémy, a.s.
Česká pojišťovna a.s.
Česká spořitelna, a. s.
DERS s. r. o.
Dimension Data
eBRÁNA s.r.o.
eMan s.r.o.
EmbedIT
ERA a.s.
Ernst & Young, s.r.o.
EURES a Úřad práce Hradec Králové
Eurocentrum Hradec Králové
FG Forrest, a.s.
Fond dalšího vzdělávání
Foxconn Group
Gemalto
GIST, s.r.o.
Grafton Recruitment, s.r.o.
GuideVision
Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.
IBM Česká republika, spol. s r.o.
INVENTI Development s.r.o.
Inveo
KPMG Česká republika, s.r.o.
Měřičský ústav Litoměřice
MONETA Money Bank, a. s.
MoroSystems, s.r.o
Quadient s.r.o.
ŠKODA AUTO a.s.
Technistone, a.s.
Technologické centrum Hradec Králové o.p.s.
T-Mobile Czech Republic a.s.
Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.
UNICORN a. s.
VERA, spol. s r.o.


Accenture - je globální společnost poskytující odborné služby a řešení v oblasti strategií, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb a podpory podnikových procesů. Studentům FIM UHK nabízí příležitosti v oblastech systémové integrace, IT consultingu, vývoje, testingu, infrastruktury, robotiky, business intelligence, datové analýzy, UX, projektového managementu a mnoha dalších.
 
ALTEC a. s. - Společnost ALTEC se řadí mezi přední dodavatele podnikových informačních systémů v České republice. Jako česká akciová společnost se základním kapitálem více než 10 mil. Kč působí na trhu s informačními technologiemi od roku 1991. Mezi klíčové informační systémy, které společnost ALTEC dodává, patří jednak produkty vlastního vývoje a jednak produkty partnerských společností, se kterými ALTEC úzce spolupracuje. Nabídka produktů vlastního vývoje zahrnuje podnikový informační systém ALTEC Aplikace, systém pro personalistiku a mzdové výpočty PERMIS a manažerský informační systém APIS. Z partnerské produkce je to pak v prvé řadě sada podnikových aplikací švédské společnosti Industrial & Financial Systems (IFS AB) - IFS Aplikace, řadící se mezi špičkové světové podnikové informační systémy, dále pak intuitivní sofware pro správu dokumentů společnosti M-Files Inc., M-Files a APS systém Plantune (dříve inPlan) pro efektivní řízení výroby od společnosti inSophy.
 
Asseco Central Europe, a. s. - je jedním z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Itálii. Realizuje náročné projekty jak pro komerční sféru, tak pro státní správu a samosprávu. Portfolio společnosti tvoří bankovní a pojišťovací informační systémy, informační systémy pro zdravotnictví, stavební spořitelny, systémy pro platební karty, datové sklady, energetiku a utility, Business Intelligence řešení, podnikové informační systémy a další řešení šitá na míru. Celá skupina Asseco CE v současné době zaměstnává více než 3000 lidí. Asseco Central Europe je součástí mezinárodní skupiny Asseco. Více informací naleznete na www.asseco.com/ce.
 
ASSIST spol. s r. o. - je česká společnost založená v roce 1992. V současné době jsou hlavními pilíři činnosti firmy softwarové služby pro platformy IBM Power Systems (AS/400) a IBM z Systems (mainframe), vzdělávací aktivity sdružené v Akademii ASSIST a aktivace firem v cloudu (Salesforce a Google Apps for Work). Našimi zákazníky jsou nadnárodní společnosti z oblasti automobilového průmyslu, banky a pojišťovny, ale i menší a střední firmy zaměření na obchod a výrobu. Jsme držiteli prestižní certifikace AAA od společnosti Bisnode, garantující firemní důvěryhodnost.
 
Ataccama  - Baví tě zkoumat, jak věci fungují, pracovat v týmu a nacházet originální řešení problémů? Jsme Ataccama, česko-kanadská firma, která z Prahy a Toronta už 10 let dělá globální byznys. Vyvíjíme platformu softwarových aplikací, které našim klientům z Fortune 500 společností pomáhají zpracovávat (big) data. Baví nás nejnovější technologie, stojíme za vybudováním jedné z největších technologických komunit v Praze a pořádáme pravidelné meetupy (CS HUG).
Nudit se s námi rozhodně nebudeš. Kromě zajímavé práce v novém officu v Karlíně u nás najdeš i skateboardy na rychlejší přesuny po kanclu, kola, playroom s Xboxem a spoustu nadšenců, kteří si s tebou rádi zahrají deskovky nebo půjdou zasportovat. Přidáš se?
 
ATEP s.r.o.ATEPFirma ATEP s.r.o. vznikla v roce 2003 jako důsledek naší cestovatelské vášně.

Sami jsme se účastnili programu WAT od jeho raných počátku a strávili jako studenti každé své léto na tomto programu. Prošli jsme mnoha osobními zkušenostmi a vzhledem k situacím, kterým jsme museli čelit, jsme se rozhodli založit agenturu, ve které bychom své zkušenosti předali mladým lidem.

Našim krédem je především originalita, individuální přístup, flexibilita a komplexní přístup. 

 
Campleaders Czech Republic, s.r.o. - My jsme Smaller Earth - největší a nezávisle vlastněná společnost poskytující nejen letní výměnné pobyty v USA. Naše společnost byla založena v roce 1999 a rychle expendovala do dalších 12 zemí světa. Mezi naše nejznámější programy patří Camp Leaders, Resort Leaders, dlouhodobé pracovní stáže v USA a TEFL in Prague. Tisíce a tisíce mladých lidí si každý rok vyberou Smaller Earth a některý z našich skvělých programů. Každý zaměstnanec naší organizace má osobní zkušenost s alespoň jedním programem a všichni jsou cestovatelé tělem i duší a jsou vždy připraveni vám pomoci.
 
Cleverbee solutions, s.r.o.Precizní švýcarský management Cleverbee řídí naše týmy v Praze, Hradci Králové i na zahraničních projektech. Jsme hrdí na odborné znalosti i neotřelé nápady našich zaměstnanců a snažíme se je i jejich rozvoj podporovat, jak je to jen možné.
Na evropském trhu působíme od roku 2000. Za ta léta jsme nasbírali spoustu zkušeností, které kombinujeme s nejnovějšími technologiemi a best practices. Tato kombinace z nás dělá ideálního partnera pro dlouhodobá řešení, na která je spolehnutí.
 
ComGate, a.s - Jsme dynamická, rychle rostoucí firma fungující na zajímavém trhu. Vytváříme platební brány pro e-commerce. Na trhu se pohybujeme již 15 let a poskytujeme zákazníkům jedno komfortní spolehlivé řešení pro většinu platebních kanálů. Naši platební bránu využívá již více než 1000 společností, například Čedok, Česká televize, Skylink, Bazoš.cz a další. Vytušili jsme, že obstojíme, jen pokud našim klientům vyřešíme co nejvíce starostí najednou. Naše služby tak pokrývají celý proces od získání nového zákazníka přes prodej až k nastavení věrnosti značce. Přes 485 našich zaměstnanců pracuje v divizích platebních řešení, logistiky, marketingu, call centra nebo informačních systémů v Praze, Hradci Králové, Trutnově a Žďáře nad Sázavou. Naše řešení využívají firmy jako Škoda Auto, O2, TMobile, Veolia, ČEZ a spousta dalších. Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
 
Continental Automotice Czech Republic s.r.o. - Společnost Continental AG byla založena roku 1871 v německém Hannoveru a v současné době patří se svými více než 230 000  zaměstnanci v 56 zemích světa k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu.
V České republice zaměstnává více jak 16 000 zaměstnanců a působí ve výrobních závodech v Adršpachu, Brandýse nad Labem, Frenštátě pod Radhoštěm, Jičíně, Meclově, Ostravě, Otrokovicích, Trutnově a od dubna 2014 také ve výzkumném a vývojovém centru s celosvětovou působností v Ostravě.
Vyrábíme zde mimo jiné automobilovou elektroniku, palivové dopravní jednotky, řídící jednotky motorů a převodovek, senzory, dveřní moduly, klíčky, brzdové posilovače, elektrické vakuové pumpy, převodové jednotky pro elektronickou parkovací brzdu, ostřikovací systémy, rotační ventily a moduly pro recirkulaci výfukových plynů, aktuátory, vysokotlaká dieselová a benzínová čerpadla, turbochargery, cylindry či pláště pneumatik pro osobní i nákladní vozidla.
 
CyberGym Europe, a.s. - V jedinečné tréninkové aréně poskytujeme výcvik v kybernetické obraně a ochraně. Klademe velký důraz na vzájemnou interakci týmů, na lidský faktor a týmový výkon. Ucelený vzdělávací program následně promítáme do konzultační práce s klienty.
 
ČD - Informační Systémy, a.s.Jsme moderní IT firma, působící 6 let na českém trhu pod značkou ČD - Informační Systémy, a.s., naše kořeny však sahají až do sedmdesátých let minulého století. Zaměřujeme se na poskytování ICT služeb v oblasti dopravy a logistiky, mezi které patří vývoj a provoz aplikací, služby systémová integrace, SAP řešení, podpora a servis ICT. Pracuje u nás zhruba 300 zaměstnanců v regionech po celé České republice. 
 
Česká pojišťovna a.s. - Jsme univerzální pojišťovnou s více než 190letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu.
Česká pojišťovna je součástí mezinárodní skupiny Generali, která působí již od roku 1831 na poli pojišťovnictví, finančnictví a bankovnictví a v současné době působí ve více než 60 zemích světa.
 
Česká spořitelna, a. s. - je velká banka s velkými možnostmi. Aktuálně zaměstnává lehce přes 10 000 zaměstanců. Svůj talent zde uplatňují lidé nejrůznějšího charakteru, vyznání, zájmu, naturelu, umění a schopností.
Ve spořitelně potkáte 20 letého týpka po škole, který jezdí do práce na skatu, stejně jako 30 letého hipstera, který si nosí do obědy do práce, přes 40 letého zkušeného, distingovaného manažera.
Česká spořitelna je otevřenou společností pro všechny, kteří chtějí svůj talent rozvíjet.
 
DERS s. r. o. - Jsme česká IT firma. Vznikli jsme v roce 1999 a sídlíme v Hradci Králové. Vytváříme aplikace, které přinášejí uživatelům přidanou hodnotu. Vždy se snažíme porozumět problému. Pokud mu nerozumíme, tak nemá smysl nabízet řešení. V DERS nasloucháme našim zákazníkům a to je pro nás klíčové.
Od začátku existence DERS se zaměřujeme na to, v čem jsme dobří - Vědu, Výzkum a Inovace, manažerské aplikace a elektronické oběhy dokumentů. Zdokonalujeme se, vzděláváme se, sledujeme události, trendy a změny v uvedených oblastech, abychom byli schopni na ně včas reagovat.
IT nás baví a děláme projekty, které nás posouvají dále.
 
Dimension Data - Posláním společnosti je hledat způsoby, jak využívat ICT s cílem zlepšit fungování společností našich klientů. Přeměňujeme ambice na úspěchy. Díky nám dokážete reagovat na výzvy dnešní doby díky cíleným a relevantním službám a IT řešením. Zaručíme, že váš podnik bude podporován robustní síťovou platformou a pomůžeme vám optimalizovat výkon a dostupnost nástrojů pro jednotnou komunikaci a spolupráci , které na ní běží – včetně technologií pro desktopy a kontaktní centrum. Dále vám můžeme pomoci spustit datové centrum nové generace, podpořit váš přechod na cloud computing a zajistit, aby všechny prvky vaší infrastruktury byly zabezpečené. Tyto schopnosti jsou podloženy kompletním cyklem IT služeb, který zahrnuje poradenství, profesionální podporu, řízení nákupu a dodavatelského řetězce a outsourcing IT služeb. Výsledkem je odolné a agilní technologické vybavení – se kterým dokážete hladce zavádět podnikové změny.
 
eBRÁNA s.r.o. - je největší full service agentura v kraji, která svým zákazníkům poskytuje komplexní služby v online marketingu na klíč. Jsme ryze česká firma, která již 15 let pomáhá růst značkám z celé republiky. Centrálu máme v Pardubicích, obchodní pobočky v Praze a Hradci Králové.
 
eMan s.r.o. - V eManu rozumíme chytrým zařízením. Umíme vymyslet a realizovat jak šikovné mobilní nebo webové aplikace, tak i úplná softwarová řešení. Naše produkty denně používají miliony lidí.
Tým eManu čítá téměř 100 lidí. Jádro společnosti tvoří profesionálové s mnohaletou zkušeností v oblasti vývoje, provozu, servisu informačních systémů i v oblasti marketingové komunikace. Disponujeme vlastními vývojáři, softwarovými architekty, business analytiky, projektovými manažery, designery, UX specialisty i administrátory.
 
EmbedIT -  je 100% české IT centrum, které poskytuje IT služby od A do Z jak jednotlivým částem skupiny Home Credit po celém světe, tak i Air Bank ze skupiny PPF. V praxi to znamená, že z České republiky se budeš podílet na vzniku aplikací, které používá více než 45 miliónů zákazníků celosvětově - od USA až po Filipíny.
Jedeme na plné obrátky, a i proto se u nás můžeš naučit každý den něco nového. Je nás přes 900 a mnozí z nás začínali jako junioři v IT. Teď je řada na tobě! :)
 
ERA a.s. - je moderní, respektovaná, inspirativní a technologicky inovativní společnost. Navazuje na to nejlepší z dědictví pardubické společnosti Tesla, její systémy zúročují půlstoletí vývoje originální české technologie v oblasti pasivní radiolokace.
ERA je v čele pelotonu ve vývoji sledovacích systémů a jejich prodeji do celého světa. Vyvíjí, vyrábí a instaluje systémy zajišťující bezpečnost letového provozu, a to pro civilní i vojenské účely. Za dvě dekády své existence ERA instalovala přes 100 těchto systémů ve více než 60 zemích pěti kontinentů. ERA vyvinula unikátní systém protivzdušné obrany VERA-NG pro sledování a identifikaci cílů ve vzduchu, na zemi i na moři. Zároveň napsala důležitou kapitolu historie řízení letového provozu, když prosadila multilateraci mezi základní technologie pro sledování pohybu letadel od vzletu až po přistání.
 
Ernst & Young, s.r.o. - Už více než 100 let je naše historie psána miliony příběhů lidí a firem. Pomáháme jim uspět, realizovat sny a dělat práci efektivněji. V České republice je nás víc než tisíc a najdete nás v Praze, Brně a Ostravě.
Poradenské služby poskytujeme více než tisícovce českých i mezinárodních společností. Pracujeme pro dvacet firem z české top 30 a pro všech pět největších bank v zemi. Radíme startupům a začínajícím podnikatelům. Pro studenty jsme nejatraktivnější zaměstnavatel světa mezi poradenskými firmami.
Každý rok přijímáme více než 100 studentů a absolventů vysokých škol nejen s ekonomickým vzděláním.
Více info na www.cestasey.cz
 
EURES a Úřad práce Hradec Králové – Poradenská síť EURES poskytuje informace z oblasti životních a pracovních podmínek všem zájemcům o ppráci v zemích EU/EHP a ve Švýcarsku. Na portálech EURES najdete databáze volných míst, včetně sezónních prací.
Poradenství EURES je zdarma.
www.eures.cz
 
Eurocentrum Hradec KrálovéEurocentra jsou informační místa zřízená Ministerstvem pro místní rozvoj a Úřadem vlády, kam se občané mohou obracet se svými dotazy ohledně Evropské unie (např. práce, studium v zahraničí). Posláním Eurocenter je také informovat o možnostech financování projektů z fondů EU. Nabízíme informační materiály, pořádáme přednášky ve školách a semináře jak pro širokou, tak odbornou veřejnost, vše bezplatně.
 

FG Forrest, a.s. - Jsme Forresti. Umíme weby, e-shopy a vše, co souvisí s e-businessem. Spolupracujeme s klienty ČEZ, Pivovar Bernard, McDonald’s nebo Warhorse Studios. Najdete nás v Praze, Hradci Králové a Náchodě.
www.fg.cz
 
Fond dalšího vzdělávání - Cesta pro mladé - Projekt Cesta pro mladé zastřešuje Fond dalšího vzdělávání - státní příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. V rámci Cesty pro mladé mají studenti příležitost zúčastnit se stáže ve firemním prostředí a získat praxi.
Informace včetně kontaktů naleznete na: www.cestapromlade.cz
 
Foxconn Group - je předním světovým poskytovatelem v oblasti výroby elektroniky a poprodejních služeb. Jeho centrála pro Evropu byla založena na počátku nového tisíciletí v České republice. Od té doby se stal Foxconn jedním ze tří nejvýznamnějších českých exportérů. Zároveň je dlouhodobě považován za nejlepšího zaměstnavatele v regionu. V rámci aktivit druhé generace se Foxconn prostřednictvím svých divizí Foxconn 4Tech a Foxconn DRC soustředí na vývoj vlastních inovativních produktů a řešení v oblastech navrhování a vývoje průmyslového softwaru, průmyslového internetu věcí (IIoT) a digitálních továren (digital factory) v souladu s principy konceptu Průmysl 4.0 (Industry 4.0). Jeho vizí je stát se předním celosvětovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslovou automatizaci založenou na špičkových technologiích.
 
Gemalto
 
GIST, s.r.o. - Jsme hradecká softwarová a poradenská společnost vlastněná od založení v roce 1994 až doposud čtyřmi fyzickými osobami.
Znalostmi podpořenými informatikou pomáháme našim zákazníkům zvyšovat jejich schopnost dosahování jimi stanovených ekonomických cílů.
Našich více než 80 zaměstnanců se soustředí především na tři produkty: Consulting, Business Intelligence a Vývoj software.
V synergii těchto tří oblastí spatřujeme naši konkurenční výhodu, kterou ocenilo již více než 450 zákazníků ze všech segmentů průmyslu, obchodu, služeb a veřejné správy.
 
Grafton Recruitment, s.r.o. - Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
Tato personální agentura působí v 6 zemích – Česká republika, Irsko, Maďarsko, Polsko Severní Irsko a Slovensko – s 35 pobočkami a více než 500 zaměstnanci. V minulém roce jsme umístili přes 5,500 kandidátů na hlavní pracovní poměr, zajistili společnostem cca 8,000 dočasně přidělených zaměstnanců, a zpracovali více než 18 000 výplatních listin. Jsme specialisty ve více než 30 odvětvích.
Zaměřujeme se na umístění profesionálů do soukromého i státního sektoru napříč spektrem oborů.
 
GuideVision - je nejvýznamnějším partnerem ServiceNow ve střední a východní Evropě. V současné době se může pochlubit nejvyšším počtem realizovaných implementací, certifikovaných konzultantů, stejně jako nejvyšším počtem spokojených zákazníků v tomto regionu. Cloudová platforma ServiceNow je celosvětovou jedničkou pro zajištění správy zejména IT procesů (ITSM). GuideVision poskytuje kompletní “end-to-end” služby, které jsou nezbytné pro integraci ServiceNow do různorodého firemního prostředí v souladu s jakoukoliv IT strategií.
 
Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - je dceřinou společností skupiny H&D International Group.  V České republice poskytujeme IT řešení šitá na míru již od roku 2007!  Ačkoliv naše první kroky byly zejména v automotive projektech, nyní nabízíme a realizujeme své projekty v rozlišných oblastech lidské činnosti. Naše řešení pomáhají nejen nadnárodním koncernům, ale taktéž menším a středním společnostem.
Portfolio: Vývoj mobilních a webových aplikací, Car Connectivity, IT služby, konzultace, projektové vedení, nástroje a simulátory pro testování infotaimentu vozu, PLM PDM Systémy, strojové vidění
Další informace na stránkách www.hud.cz
 
IBM Česká republika, spol. s r.o.Společnost IBM je největším poskytovatelem řešení a služeb informačních technologií na světě.

Mezi naše tři hlavní hodnoty patří:
 • Úspěch našich klientů 
 • Inovace – pro nás i pro celý svět
 • Důvěra a osobní zodpovědnost v každém vztahu 
Z hlediska svého obchodního obratu, rozsáhlosti své nabídky či počtu zaměstnanců zastává IBM v českém prostředí stejné postavení, jakého IBM dosáhla na celém světě.
IBM Vám nabízí obrovské množství pracovních příležitostí. Různorodé projekty. Rozličné klienty. Každý má možnost vybrat si roli podle své kvalifkace a zájmů.
Studentům můžeme nabídnout spolupráci v rámci studentských pracovních pozic nebo formou stáže IBM Smarter University.

 
INVENTI Development s.r.o. - Jsme inventi - prací se bavíme i živíme najednou. Děláme věci s nadšením a s úsměvem. Zakládáme si na vztazích, upřímnosti a osobním rozvoji.
Řídíme se dle našeho motta: It's about the people. Všechno je totiž o nás - o lidech. Zaměřujeme se na vývoj SW, analýzu, testování, projektové řízení a support. Nejčastěji nás uvidíš pracovat na významných projektech v telco společnostech, pojišťovnách, bankách...
Vzdělávání, osobní a profesní rozkvět každého invenťáka je vždy na prvním místě. Prostě nejsme jen obyčejní "Ajťáci".
To, že se nám práce daří dokazuje, že jsme opět mezi nejrychleji rostoucími firmami v oblasti technologií v Evropě (žebříček Deloitte Fast 50).
 
Inveo - Jsme Inveo.cz. Dlouhodobě působíme na českém trhu, přičemž se specializujeme na zajišťování komplexních full-service služeb v oblasti e-Commerce, online marketing, e-mailingové kampaně, vytváříme ojedinělé webové projekty a také se zaměřujeme na optimalizaci služeb a procesů.
 
KPMG Česká republika, s.r.o. - je celosvětová síť poradenských společností poskytujících služby v oblasti auditu, daní a poradenství. V jejích členských společnostech pracuje více než 155 000 pracovníků ve 155 zemích.
V současné době má KPMG Česká republika 760 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. K našim klientům patří komerční firmy jak české, tak i mezinárodní, vládní instituce, subjekty veřejného sektoru a neziskové organizace.
Staňte se součástí společnosti naší společnosti. Začněte svou kariéru v auditu, daních, poradenství či právu. Zapojte se do projektů pro významné mezinárodní i české společnosti a využijte široké škály vzdělávání a rozvoje včetně mezinárodních stáží.
 
Měřičský ústav Litoměřice - Jsme státní organizace s celorepublikovou působností. Ve prospěch oprávněných orgánů státní správy provádíme speciální telekomunikační měření a analýzy související se zajištěním bezpečnosti státu. Pro podporu plnění vlastních úkolů provádíme vývoj a výrobu speciálních zařízení a softwarových nástrojů.
 
MONETA Money Bank, a. s. - stabilní česká banka s historií ale také ambicemi digitálního šampiona. U nás máte možnost uplatnit své nápady, protože neustále pracujeme na nových inovacích. Jako první jsme představili bezkontaktní platby i nálepky a jsme jediní, kdo nabízí účet, který si otevřete kompletně přes mobil. Talentům nabízíme příležitosti k osobnímu i kariérnímu rozvoji a také možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru.
 

MoroSystems, s.r.o - V MoroSystems spojujeme nejschopnější a nejtalentovanější jednotlivce v oblasti informačních technologií do týmů. Pracujeme na rozvoji jeho znalostí a potenciálu, což nám umožňuje navrhovat a realizovat inovativní řešení tam, kde jiní selhávají. Věříme, že v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinout náš potenciál k dokonalosti.

 
Quadient s.r.o

 • #JOINQUADIENT
 • Rozšiřujeme tým – programátoři, testeři, IT trenéři, UX designéři, grafici, SW konzultanti, technical writeři.
 • Už čtyřikrát jsme získali titul Best Employer v ČR.
 • Jsme globální lídr na trhu CCM.
 • Chceme zůstat světovou jedničkou, proto používáme nejmodernější technologie a metody vývoje.
 • Pobočky máme po celém světě, ale všechny svoje produkty vyvíjíme v Čechách – Hradec, Olomouc, Ostrava.
 • Jsme velmi dobří v rozvíjení potenciálu juniorních vývojářů a dalších IT profesí.
 • Máme vlastní Quadient Academy  – program pro začínající programátory.
 • Dříve jste nás nejspíš znali pod názvem GMC Software Technology.

 
ŠKODA AUTO a.s. -  Nenechte si ujet jedinečnou příležitost a staňte se součástí moderní a technologicky vyspělé společnosti, kterou je největší česká automobilka - ŠKODA AUTO. S historií sahající až do roku 1895 patříme mezi tři nejstarší výrobce automobilů na celém světě.
Náš úspěch stojí především na skvělých zaměstnancích a jejich vynikající práci. Tu u nás umíme náležitě ocenit, a nejen proto jsme se již po několikáté stali zaměstnavatelem roku. Moderní prostředí, profesionální přístup, smysluplná práce a možnost profesního růstu vám spolu se spoustou benefitů a výhod zajistí, že se z vás pod křídly Škodováckého šípu stanou špičky v oboru.
Přidejte se k nám a rozjeďte váš kariérní závod ve ŠKODA AUTO!  
 

Technologické centrum Hradec Králové o.p.s. - Vědeckotechnický park a podnikatelský inkubátor se sídlem v Hradci Králové podporuje začínající i zkušené podnikatele, kterým poskytuje špičkové zázemí i přístup k nejnovějším technologiím. Pomáháme při rozjezdu podnikání, nabízíme odborné poradenství, mentoring a konzultace. Organizujeme semináře, školení, workshopy i akce pro širokou veřejnost.
Podporujeme technické vzdělávání na všech stupních a systematicky pracujeme jak se základními a středními, tak i s vysokými školami. Díky dlouholetému partnerství s Univerzitou Hradec Králové můžeme studentům nabídnout odborné semestrální kurzy zaměřené na podnikání a také možnost stáží a profesního uplatnění přímo v TC HK.
 
Technistone, a.s. - Kdo jsme? Česká firma z Hradce Králové. 20 let vyrábíme tvrzený kámen. Vyrábíme ojedinělý produkt italskou technologií Breton. Plně automatizovaný výrobní proces. 90 % naší produkce je pro export, vyvážíme do 75 zemí světa. Zaměstnáváme více než 200 lidí.
 
T-Mobile Czech Republic a.s. - Voláš, píšeš nebo brouzdáš s námi po internetu už od roku 1996. Začínali jsme jako Paegas a roku 2002 vystoupili na mezinárodní úroveň coby T-Mobile. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a díky nim jsme jedničkou na českém mobilním trhu se silnou pozici integrovaného ICT operátora. Věříme, že technologie má lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život. A že s "našimi lidmi" se toho dá dosáhnout. Proto o své zaměstnance neustále pečujeme, což nám jako zaměstnavateli vyneslo i spoustu ocenění. Součástí naši firemní DNA je odvaha ke změnám, proaktivní přístup k zákazníkům a fakt, že nás to spolu v našem týmu baví. 

# DeutscheTelekom-IT @Prague = innovations & delivery organization consisting of agile/DevOps teams providing several IT/Telco services across Europe (billing mediation, PCRF, BigData / BI topics etc.)
# innovative entrepreneurial spirit / can-do mentality / customer-oriented culture / start-up-like enthusiasm
# cca 150 FTEs
 
Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. - Automobilka TPCA vznikla jako joint-venture nejsilnější automobilky světa Toyoty a klíčového evropského výrobce vozů PSA Peugeot Citroën. V moderním závodě, sídlícím v Průmyslové zóně v Ovčárech u Kolína, vyrábíme od roku 2005 vozy Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1 - malé městské vozy, které se vyznačují spolehlivostí a nízkou spotřebou.
 • Staň se součástí našeho týmu a poznej na vlastní kůži nejefektivnější výrobní systém na světě!
 • Zažij v praxi Toyota Production System, Lean management nebo zásobovací koncept Just-in-time.

Zkrátka - nastartuj svou kariéru v TPCA!
 
UNICORN a. s. - je spousta míst, kde ti dají práci. My v Unicornu k tomu ale přidáme ten správný náboj!
Patříme mezi nejvýznamnější firmy v oblasti informačních a komunikačních technologií v Evropě. Dáme ti příležitost vyvíjet řešení pro největší společnosti na trhu a podílet se na mezinárodních projektech.
K tomu přidáme komplexní systém vzdělávání našich spolupracovníků, jedinečnou možnost kariérního růstu a spoustu zábavy i po práci. U nás zkrátka můžeš pracovat tak, abys z toho něco měl a aby tě to bavilo! 
Chceš se dozvědět víc? Mrkni na www.damevamnaboj.cz. Nebo nám rovnou pošli svoje CV na info@damevamnaboj.cz. Rádi se s tebou potkáme a projdeme si možnosti naší spolupráce.  
 

VERA, spol. s r.o. - se od roku 1994 věnuje vývoji a implementaci komplexních informačních systémů pro instituce veřejné správy. Současně poskytuje celou řadu služeb, které souvisí s využíváním informačního systému. Stojí za projekty, jako jsou Portál občana, díky kterému už lidé nemusí chodit na úřad, nebo za projektem na automatické zpracování dopravních přestupků, který významnou měrou pomáhá zvýšení bezpečnosti na silnicích.

 
Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
28. 1. 2016 
Interní dokumenty
28. 1. 2016 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 3.1.2019 11:11