Kam na vejšku? Tvé rozhodnutí = Tvá budoucnost.
Těšíme se na vás!
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
Přidej se i Ty!
Příběhy a trendy firem a osobností | AULA OSV
Studentská konference | 28.11. 2018 od 10.00 hod. | J1 | vstup zdarma

Známe vítěze 19. ročníku soutěže eLearning

Ve dnech 23.-25. října 2018 hostila FIM UHK účastníky dvou partnerských konferencí MoodleMoot.cz 2018 a eLearning 2018.

Mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2018 pořádaná certifikovaným Moodle Partnerem společností PragoData Consulting, s.r.o. byla zaměřena především na předávání zkušeností ze světa e-learningového systému LMS Moodle. Tématické zaměření konference bylo cíleno i na středoškolské studenty, a to formou jejich aktivní účasti v soutěži o nejlepší e-learningový kurz vytvořený v LMS Moodle. Zvítězil tým z Gymnázia Boženy Němcové v Hradci Králové.

Svou tradiční soutěž měla i konference eLearning 2018, pořádaná ve spolupráci UHK a sdružení EUNIS-CZ. V rámci této soutěže porota hodnotila 8 výukových eLearningových produktů. Nejvíce zaujala prezentace práce Pavla Brebery z Univerzity Parbubice s názvem Instagram jako součást kurzů odborného anglického jazyka realizovaných s využitím LMS MOODLE.
    Kromě cen sdružení EUNIS-CZ a EUNIS-SK byly rozdány také ceny věnované Českou společností pro systémovou integraci a Českou asociací distančního univerzitního vzdělávání. Byla udělena i cena PragoData Consulting, tu získala Hana Tulinská z Masarykovy univerzity za Otevřený webový kurz práce s informacemi.
    Ocenění si odvezli nejen tvůrci z Čech, ale také ze Slovenska.

Dagmar Hillová a Viera Šajbidorová se Slovenské polnohospodárské univerzity získaly 3. cenu EUNIS-CZ za produkt Virtuálna platforma interaktívnej experimentálnej záhrady

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 31.10.2018 16:47