Pro tři nejlepší týmy ceny za 110 000 Kč
Těšíme se na Vás!
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
Zveme Vás na Hradecké ekonomické dny 2018
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.

Sraz absolventů na půdě FIMky 2015

Den absolventů se konal na Fakultě informatiky a managementu UHK v soboru 12. 9. 2015 od 9 do 16 hodin v budově areálu Na Soutoku.

Byly připraveny tři přednášky
V 11.00 hod. - vystoupil zkušený cestovatel a neobyčejný vypravěč docent Jiří Štyrský z Katedry rekreologie a cestovního ruchu s přednáškou Co nám cestovní ruch dal
a vzal a jak nás uvlivňuje?  Následovala přednáška  7 let poté – co nám FIM dala našich úspěšných absolventů, Ing. Pavla Čejky (Sales Supervisor Central Europe, Electronics&Energy Business Group at 3M) a Ing. Břetislava Stromka (Global Campaigns Manager at Socialbakers).  Přednáškový blok uzavřel profesor Antonín Slabý, pamětník, který stál u zrodu FIM i Univerzity Hradec Králové a který s humorem sobě vlastním pohovořil na téma Kam směřují proměny UHK a FIM UHK posledních 15 let.

V rámci doprovodného programu si v atriu budovy FIM akademičtí pracovníci zavzpomínali se svými absolventy nad šálkem kávy a čaje. V této části byla také připravena tabulová prezentace kateder a zájemci mohli shlédnout i prezentaci o vývoji fakulty za posledních 20 let. Rozdávalo se památeční razítko a kdo měl zájem, mohl vyjádřit svůj vztah k akci či fakultě samotné svým vzkazem do pamětní knihy FIM.

Nezapomněli jsme ani na menší návštěvníky. Pro ně byla připravena hrací zona s deskovými hrami a výprava
S algoritmem za pokladem. Někteří využili možnost vyfotit se s maskotem fakulty. Sportovněji založení si užili sportovních hrátek v parku před OSV, které pro ně připravili členové katedry rekreologie a cestovního ruchu FIM.

Děkujeme vám všem, kteří jste našeho pozvání využili. Rádi bychom nejen s vámi, ale i ostatními absolventy byli nadále ve spojení. Velmi nás zajímá, jaké jsou vaše další osudy, a proto se těšíme na vaše podněty. Pokud máte nějaký zajímavý příběh a jste ochotni se s námi o něj podělit, ozvěte se nám prosím na adresu vera.palanova@uhk.cz. Určitě váš příspěvek rádi využijeme v našem e-občasníku Telegraf či v celouniverzitním Zpravodaji.

Nabízíme fotogalerii:

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 23.9.2015 12:46