Vědecká rada

předseda Vědecké rady FIM UHK

• prof. RNDr. Josef Hynek, MBA, Ph.D. (děkan FIM)

interní členové Vědecké rady FIM UHK

• prof. Ing. Vladimír Bureš, Ph.D., MBA (vedoucí Katedry informačních technologií)
  • doc. Ing. Václav Janeček, CSc. (vedoucí Katedry ekonomie)
  • doc. PhDr. Blanka Klímová, M.A., Ph.D. (vedoucí Katedry aplikované lingvistiky)
  • doc. Mgr.  Tomáš Kozel, Ph.D. (proděkan FIM)
  • prof. Ing. Ondřej Krejcar, Ph.D. (prorektor UHK)
  • prof. Ing. Kamil Kuča, Ph.D. (rektor UHK)
  • doc. Ing. Filip Malý, Ph.D. (Katedra informatiky a kvantitativních metod)
  • doc. Ing. Mgr. Petra Marešová, Ph.D. (prorektorka UHK)
  • prof. Ing. Hana Mohelská, Ph.D. (proděkanka FIM)
  • doc. RNDr. Petra Poulová, Ph.D. (proděkanka FIM)
  • doc. RNDr. Pavel Pražák, Ph.D. (vedoucí Katedry informatiky a kvantitativních metod)
  • doc. Ing. Marcela Sokolová, Ph.D. (vedoucí Katedry managementu)
  • prof. RNDr. Hana Skalská, CSc. (Katedra informatiky a kvantitativních metod)
  • prof. RNDr. PhDr. Antonín Slabý, CSc. (Katedra informatiky a kvantitativních metod)
  • Ing. Hana Šrámková, Ph.D. (tajemnice FIM)
  • doc. RNDr. Kamila Štekerová, Ph.D. (Katedra informačních technologií)
  • prof. RNDr. Josef Zelenka, CSc. (Katedra rekreologie a cestovního ruchu)

externí členové Vědecké rady FIM UHK

• doc. Ing. Vladislav Bína, Ph.D. (děkan Fakulta managementu VŠE Praha)
  • prof. Ing. Peter Brída, PhD. (proděkan Elektrotechnická fakulta Žilinské univerzity v Žilině)
  • prof. Ing. Jan Čapek, CSc. (Fakulta ekonomicko-správní  Univerzita Pardubice)
  • prof. Ing. Petr Doucek, CSc. (proděkan Fakulta informatiky a statistiky VŠE Praha)
  • doc. Ing. Miroslav Karlíček, Ph.D. (proděkan Fakulta podnikohospodářská VŠE Praha)
  • doc. Ing. Aleš Kocourek, Ph.D. (děkan Ekonomická fakulta Technická univerzita Liberec)
  • prof. Ing. Jiří Kraft, CSc. (Technická univerzita Liberec)
  • Ing. Zdeněk Němec, Ph.D. (děkan Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzita Pardubice)
  • doc. Ing. Ota Novotný, Ph.D. (Fakulta informatiky a statistiky VŠE Praha)
  • prof. RNDr. Tomáš Pitner, Ph.D. (Fakulta informatiky Masarykova univerzita Brno)
  • prof. RNDr. Jaroslav Pokorný, CSc. (Matematicko-fyzikální fakulta Univerzita Karlova Praha)
  • prof. Ing. Jan Stejskal, Ph.D. (děkan Fakulta ekonomicko-správní Univerzita Pardubice)
  • doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová (děkanka Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity)
  • prof. Ing. David Tuček, Ph.D. (děkan Fakulta managementu a ekonomiky Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně)
  • prof. Ing. Miroslav Žižka, Ph.D. (Ekonomická fakulta Technická univerzita Liberec)
  • doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D. (děkan Provozně ekonomická fakulta Mendelova univerzita v Brně)

Nabídka sekce: Samosprávné orgány