FIM Studenti, Aktuálně 18. 1. 2024

Zažij den vysokoškoláka na vlastní kůži

Datum konání: 12. 2. 2024–1. 3. 2024

Chcete okusit vysokoškolský život na vlastní kůži? Máme tu speciální "den otevřených dveří"!

Na jeden den se můžete stát vysokoškolákem se vším, co to obnáší. Se studentem nebo studentkou FIM se podíváte na přednášky a cvičení, projdete celý kampus a ukážeme vám naši relax zónu. Pokud vás zajímá esport, tak nahlédneme do nové esportové učebny, kterou máme přímo v budově fakulty. A až vám ze všech přednášek a prohlídek vyhládne, zajdeme na oběd do menzy.
  • Stačí vyplnit formulář a domluvit si s námi termín v době mezi 12. únorem a 1. březnem 2024 a pak už jen dorazit k nám na fakultu! Jedná se o koncept 1+1, ale jestli chcete vzít kamaráda nebo kámošku, tak není problém.
  • Na všem se rádi individuálně domluvíme tak, abyste zažili vše, co od této akce očekáváte.